Головна сторінка Контакти Усі записи

Як захистити шкіру взимку

Як захистити шкіру взимку

Як відомо, з настанням холодів, наша шкіра особливо вразлива. Якщо врахувати шкідливий вплив міста, ситуація може стати критичною. Погана екологія і низькі температури призводять до таких проблем, як «чорні точки» — пори, закупорені брудом, і обвітрені, лущиться, почервоніла шкіра. У наші дні існує безліч широко розрекламованих засобів, які, незважаючи на високу ціну, абсолютно марні. Чи існує вихід? Безумовно, так. Перерахуємо ефективні методи очищення і захисту шкіри, мають відмінне співвідношення «ціна-якість».

Для ефективного догляду за шкірою не важливо чи є у Вас на тілі татуювання, тому що за ними особливого догляду не потрібно. Взагалі каталог татуювань дуже великий і якщо у Вас «свіжа» татуювання, то не варто використовувати нижче наведені поради. Після нанесення татуювання має пройти час.

Першим кроком повинна бути якісна і недорога очищення шкіри. Якщо Ви хочете заощадити або вже безрезультатно перепробували більшість наявних на ринку засобів, вдамося до народному способу: візьміть лимонну часточку і, злегка натискаючи, протріть обличчя, уникаючи області навколо очей. Необхідно, щоб лимонний сік рівномірно покрив обличчя. У місцях найбільших скупчень «чорних крапок» помасажуйте шкіру подушечками пальців. Так Ви досягнете глибокого опрацювання проблемних зон. Залиште на 5 хвилин. Якщо шкіра почервоніла, вмийтеся холодною водою. Якщо ж Ваші відчуття не доставляють дискомфорту, залиште сік на весь день.

Періодично слід змочувати обличчя невеликою кількістю води, щоб речовини, що містяться в ньому, знову вступили у взаємодію з шкірою.
Якщо сік лимона викликає у Вас неприємні відчуття або якщо у Вас чутлива шкіра, використовуйте колечка огірка. У цьому випадку, однак, ефект буде менш помітний в короткі терміни, час для позбавлення від «чорних крапок» пор значно збільшитися.

Який би спосіб Ви не обрали, після проведеного очищення, необхідно звузити пори, щоб надати шкірі обличчя привабливу фактуру. Кращий спосіб зробити це — протерти шкіру кубиком льоду. За бажанням можна додати в лід ефірні масла, наприклад, лимонне, мигдальне або масло полину. Однак в цьому випадку необхідно дотримуватися обережності: при протиранні шкіри тане з кубика вода може потрапити в очі і викликати печіння. В цьому випадку промийте очі великою кількістю води.

Завершальним штрихом є ефективний захист шкіри від холоду. Використовуйте зволожуючий крем або один з народних засобів: оливкова або обліпихову олію, гліцерин або вазелін. Те ж саме можна використовувати і для захисту шкіри рук.Як стежити за здоров’ям шкіри рук

Наші руки протягом усього життя піддаються різним впливу зовнішнього середовища, тому з віком шкіра рук починає втрачати свою еластичність і пружність. Щоб якомога довше продовжити молодість рук, за ними необхідний постійний догляд. Ніжні, м’які жіночі ручки — це те, від чого таять багато чоловіків і те, що наповнює теплом дитинство кожної людини. Шкіра рук —…

Маленький секрет здорової шкіри

М’яка, еластична, гладка шкіра — ось справжня зброя жінок всіх часів і народів! Найзнаменитіші красуні і прості представниці прекрасної статі в усі віки приділяли своєму тілу особливу увагу, щоб воно якомога довше виглядало молодим і привабливим. Шкіра — це гідність жінки, яке і в наші дні вважається найдорожчим прикрасою, що вимагає до себе належної уваги….

Правила автозагара

Коли закінчується літо і йде останній спогад про теплому морі і сонячному пляжі, найчастіше разом із засмагою, дуже хочеться повернути собі хоча б частинку того, літнього, відпускного, настрою. Багато для цього використовують автозагар. Також це засіб стає вельми популярно навесні, коли стає все тепліше, але сліди холодної зими у вигляді блідою шкіри ще виразно видно…