Головна сторінка Контакти Усі записи

Як захистити здоров’я хребта вашої дитини?

Як захистити здоров'я хребта вашої дитини?

А ви знаєте як важливо правильна постава, не тільки для дитячого організму, але і дорослого? Хребет — це основа всього скелета здоров’я організму людини в цілому. Адже викривлення хребта може привести до міжхребцевої грижі та інших хвороб хребта, які в свою чергу можуть тиснути на внутрішні органи, викликаючи інші хвороби. Є люди, які часто страждають головним болем, приймаючи знеболюючі і не замислюються про причини виникнення болю. А найчастіше головний біль повідомляє про хвороби хребта. Наш організм завжди нам повідомляє про те, що щось не в порядку, але ми не звертаємо на це увагу. Краще запобігти хворобам хребта, ніж потім отримати ускладнення і намагатися все життя позбудеться від хвороби.

Діти, зрозуміло, навіть не замислюються про своє здорове майбутнє. Тому батьки повинні весь час стежити за дитиною. Зверніть увагу на вашу дитину, прямо чи він сидить, коли дивиться телевізор або свої улюблені мультики Хоплит — Біла Зайка, не скаржиться на болі в спині, коли він робить домашні завдання, які не низько чи опущена його голова над столом? Всі ці здавалося б нешкідливі звички надалі дають ускладнення на хребет.

Так як захистити дитину від хвороб хребта і сутулості?

 • Якщо ви часто стали помічати що дитина сутулиться, потрібно нагадувати йому що треба сидіти прямо. А також було б добре придбати корсет або коректор постави в спеціальних ортопедичних магазинах. Він буде допомагати своїй дитині не забувати про правильне положення хребта.
 • Дуже важливо, щоб у дитини був правильно підібраний рюкзак. Сумки на одне плече призводять до асиметрії лопаток і до викривлення хребта. Вибирайте дитині зручний рюкзак, в який вміститься всі необхідні речі і найголовніше, щоб він мав тверду або ортопедичну спинку, яка не дасть малюку сутулиться. Також важливо щоб лямки були відрегульовані таким чином, щоб рюкзак щільно притискався до спини малюка, але нічого не здавлював.
 • Привчіть малюка робити регулярну зарядку, в інтернеті є купа різних вправ. Підберіть найбільш зручні і оптимальні вправи і привчите дитини виконувати їх регулярно, простіше буде це зробити, якщо все буде легко весело і невимушено. Займайтеся разом з дитиною. Це піде і вам на користь і дитині, стане ваше сімейної корисною звичкою.
 • Плавання. Запишіть дитину в басейн. Плавання дуже благотворно впливає на організм в цілому і допомагає зняти з хребта навантаження. Адже за цілий день малюк носить портфелі вагою в 5 кг, викликаючи додаткове навантаження на хребет. А вода і плавання допоможуть хребту розслабитися. Малюк буде веселий і відпочив, йому буде легше засинати і прокидатися.
 • Якщо у малюка вже спостерігається порушення постави і викривлення хребта, то варто вдатися до допомоги фахівців, вони призначать масаж і лікувальну гімнастику.
 • Варто дотримуватися цих простих правил і у вашого малюка буде правильна постава і здоровий хребет. Також під час того як ви станете допомагати вашій дитині знайти правильну поставу, ви станете помічати, що і самі частіше стали звертати увагу на свою поставу. Чим раніше ви зверніть увагу на поставу дитини тим краще. Бережіть дітей і їхнє здоров’я.  Правильний догляд за дитячими зубами

  Красива білосніжна посмішка — мрія будь-якого! Але, на жаль, проблеми з зубами зустрічаються досить часто. Все тому, що запорука здорових зубів — своєчасно розпочатий догляд. І залежить головним чином все від батьків: коли вони почнуть чистити зуби своїй дитині і привчати його робити це самостійно. Багато з батьків замислюються про турботу про здоров’я дитячих зубів…

  Чи можна купати немовля при нежиті

  Сам по собі нежить не є протипоказанням для прийняття ванни. Але, купаючи такого немовляти, батькам необхідно дотримуватися деяких заходів. В першу чергу, необхідно орієнтуватися на стан малюка. Якщо він сильно млявий і явно не показує радості від купання у ванній, то від цієї процедури краще відмовитися. Мити дитину при нежиті обов’язково. Робити це можна під…

  Як вибрати правильно перше дитяче взуття

  Правильна перша взуття — запорука здоров’я ніг і постави дитини в майбутньому. Тому перед покупкою черевик для початківця ходити малюка необхідно дізнатися кілька правил вибору дитячого взуття. Твердий задник Ніжки малюка ще тільки формуються. Тому його взуття повинна добре фіксувати голеностоп і п’яту. Не обов’язково купувати високу ортопедичне взуття, якщо для цього немає медичних показань….