Головна сторінка Контакти Усі записи

Як захиститися від гіпнозу і навіювання

Як захиститися від гіпнозу і навіювання

Кожен день ми спілкуємося з десятками і сотнями людей. Залежно від того, як проходить наше спілкування з оточуючими, залежить наше внутрішній комфорт. Негативні враження від спілкування залишаються у нас на довгий час, якщо хтось із співрозмовників намагається нас переконати, що ми чогось не знаємо, не вміємо, як-то не так виглядаємо або неправильно будуємо своє життя. Основне завдання під час спілкування з неприємними вам людьми — протистояти спробам навіювання і гіпнозу, щоб не дати собою маніпулювати.

Якщо ви думаєте, що маніпулювати вашою свідомістю можуть тільки «циганські ворожки» або циркові гіпнотизери, ви в корені помиляєтеся. Зараз всі успішні маркетологи, менеджери і навіть продавці вивчають техніки НЛП, в які входить також і вивчення навіювання.

Як працює навіювання

Людина, яка хоче вселити нам якусь думку, перш за все спробує ввести в стан трансу. Це дуже просто. Адже транс — це всього лише момент, коли ми занурюємося в себе, наприклад, коли думаємо про майбутнє або згадуємо минуле, лаємося, мріємо, тобто не перебуваємо в стані «тут і зараз». Іноді це приємно, іноді немає, але завжди в цей час ми беззахисні перед маніпуляцією, оскільки поглинаємо будь-яку інформацію, «не фільтруючи» її, а потім робимо все, про що нас просять, в упевненості, що самі цього хочемо.

Щоб не стати жертвою чиєїсь маніпуляції, аналізуйте ситуацію, в якій опинилися: тримайте в голові питання: «Що цій людині від мене потрібно?». Відповівши на нього, ви убезпечите себе від поглинання небажаної інформації та прийняття неусвідомленого рішення.

Будь-який вибір відбувається на рівні цінності. На таких цінностях, як здоров’я, краса, безпека і т. п., зовсім безсоромно наживаються маркетологи. Способів багато, мета одна — щоб ви відчули, що без цього товару просто жити не можете. Ось ви заходите в магазин за кремом для рук і шукаєте його на полицях серед іншого косметики. Помітивши це, продавець виявляє бажання допомогти і вимовляє, наприклад, таке: «Яку фірму віддаєте перевагу? Вам «після 35 років »?» І в цей самий момент ви вже готові віддати будь-які гроші за повний комплекс по догляду за шкірою, при цьому неважливо, що вам насправді всього лише 25!

Ось так питанням на абстрактну тему продавець ввів вас в транс, потім сказав ключову фразу, підловивши на те, що для вас є цінним. Не робіть серйозних покупок спонтанно. Якщо раптом в магазині під впливом продавця-консультанта або реклами ви усвідомлюєте, що вашому здоров’ю, безпеці, красі, молодості щось загрожує, і врятувати може тільки товар на полиці, не поспішайте в касу — прийдіть додому і уважно вивчіть питання. Не вірте обіцянкам.

Ваш телефонний номер був «випадково» обраний оператором, електронну адресу «випадково» потрапив в число щасливчиків. І тепер, щоб отримати «заслужений» виграш, потрібно лише внести невеликий внесок… Знайома історія? Маніпуляція надією — один з найпотужніших важелів впливу на людину. Хто ж відмовиться від величезного виграшу в лотерею, безкоштовного подорожі або нескладної роботи, що приносить миттєвий дохід? Варіацій багато, але всі вони зводяться до обману. Пам’ятайте: безкоштовний сир тільки в мишоловці. І не вірте обіцянкам, які не підкріплені доказами.

Установки, які нам нав’язують

Найсильніше вплив, як правило, на нас роблять люди з найближчого оточення. Перш за все батьки. Через історії, які вони нам розповідають, ігри, в які з нами грають, вони закладають в наші уми певні програми ставлення до життя. І подорослішавши, ми несвідомо їх реалізуємо, не віддаючи собі звіту в тому, що живемо за чужими установкам. Чи не це заважає знайти особисте щастя і стати успішним у справі, яке дійсно подобається?

Напишіть 10-15 тверджень на теми: гроші, любов, здоров’я. Потім проаналізуйте — чи дійсно це ваші власні думки, або більшість з них ви просто постійно чуєте навколо? А тепер складіть новий список тверджень. Наприклад, ви звикли вважати, що гроші — це зло, а всі чоловіки зраджують дружинам. Чи хочете ви, щоб це було правдою? Напевно ні. Тоді напишіть варіант, який би вас влаштував, наприклад: «гроші — джерело можливостей», «якщо чоловік і жінка люблять одне одного, зрад не буде місця». Нікому не дозволяйте переконувати вас у зворотному!

Як чоловіки маніпулюють жінками

Маніпуляція в особистих відносинах — це звернення до почуттів: сором, страху, жалю, вини. Іноді розпізнати її можна по мовним формулювань. Наприклад: «Якщо ти не перестанеш читати любовні романи, я тебе кину», «Якщо ти підеш сьогодні до подружки, завтра я цілий день буду дивитися футбол». Фраза «Якщо ти…, то я…» — одна з найпопулярніших в лексиконі маніпулятора. Почувши її, проведіть з людиною конструктивну розмову, так як за маніпуляцією завжди стоїть якась невирішена проблема.

Але маніпулювати можна і зовсім без слів. Наприклад, симпатичний вам молода людина не дзвонить вже пару днів, хоча обіцяв. Весь цей час ви ні на хвилину не випускаєте з рук телефону, будуєте здогадки, що ж сталося, і… все сильніше прив’язується до хлопця! Пастка закрилася: адже йому якраз це і потрібно! Якщо дзвонити самій не дозволяє гордість, відпустіть ситуацію, наприклад, відверніться на подружок. Пам’ятайте: головне в цій грі — не втратити себе.Як змиритися зі своїм віком

Ми рідко буваємо задоволені своїм віком: спочатку хочемо здаватися старше, потім молодший. Як же перестати обманювати себе і просто прийняти себе? Крістіан Діор сказав: «Жінки найбільш привабливі в віці від тридцяти п’яти до сорока. А так як лише деякі жінки виходять з сорокарічного віку, пік привабливості може тривати вічно! » Якщо вам виповнилося 30 років….

Як полюбити своє тіло

Раніше в моді були пишні форми, зараз же кожна друга жінка намагається позбутися від зайвих кілограмів. Наздогнати стандартами краси неможливо, та й чи треба? .. З яким інтересом малюки милуються своїми пухкими ніжками, розглядають пальчики. А потім, років через 10-15, хтось говорить їм, що їх ноги насправді криві, некрасиві, недостатньо довгі. І все, людину немов…

Як розбагатіти в кризу

У китайській мові слово «криза» позначається двома ієрогліфами: «небезпечний час» і «час можливостей». Яким часом криза стане для вас, залежить тільки від вашого до нього відношення! Ціни в магазинах кусаються, про відпочинок за кордоном можна забути, а начальство на роботі не тільки не піднімає зарплату, але ще і загрожує скороченнями… Криза торкнулася кожного. Але, виявляється,…