Головна сторінка Контакти Усі записи

Як зберегти кімнатні квіти під час відпустки

Як зберегти кімнатні квіти під час відпустки

Відпустка, якого так чекали, настав. Можна поїхати на кілька тижнів на море, в гори або просто на дачу. Але тут постає питання, як бути з кімнатними квітами, щоб вони не пропали за час відсутності?

Перше, що можна зробити — звернутися до друзів або сусідів з проханням заходити і поливати квіти на час відсутності, а також діставати пошту з поштової скриньки. Рослинам не потрібен щоденний полив. Однак не завжди хочеться довіряти ключі від квартири навіть добре знайомим людям. У той же час не кожен знає, як правильно доглядати за квітами, а від неправильного поливу рослини можуть пропасти. Тому забезпечити квіти водою на час відпустки можна самостійно.

Щоб менше випаровується вологи з листя, потрібно обрізати всі листочки, які зів’яли. Ще краще зрізати разом з листям бутони і розпустилися квіти. Це дозволить скоротити обсяг води, який потрібен рослинам для росту і розвитку.

Не зайвим буде перенести рослини в таке місце, де на них не потрапляє сонячне проміння. Добре, якщо ви будете використовувати жалюзі або рулонні, щоб відрегулювати кількість сонячного світла. Якщо відпустка буде недовгим, рослини добре переживуть цей період, а в тіні буде менше витрачатися вологи. При цьому потрібно пам’ятати, що рослини перед від’їздом потрібно добре полити, але не перестаратися, щоб не отримати зворотний ефект. Рослина вбере максимальну кількість вологи, яку використовує для свого зростання, а решта вода може розм’якшити ґрунт і дозволить кореневій системі загнивати. З цієї причини не слід заливати в піддон горщика воду, тому що до коренів рослин повітря не буде надходити, і вони теж почнуть загнивати.

Якщо рослини не дуже великі, то можна організувати парниковий ефект, накривши їх целофановим пакетом. В цьому випадку треба простежити, щоб листя рослини не торкалися пакета, інакше може вийти опік листя. Такий спосіб можна застосувати для тих рослин, які витримують підвищену вологість.

Наступний спосіб, який дозволить зберегти вологу — мульчування грунту. Після поливу в горщику навколо рослини потрібно розкласти шар соломи, дерев’яної стружки або вологу губку. Якщо грунт буде закрита таким способом, земля в горщику довго буде вологою. Можна для цієї мети використовувати гідрогель з дитячих підгузників.

Якщо жоден з цих способів не підходить, потрібно влаштувати автополив рослин. Для цього можна взяти пляшку з пластику, зробити в кришці кілька маленьких отворів, наповнити пляшку водою і увіткнути горлечком в горщик. Через отвори вода буде надходити в землю, і здійснювати полив рослин. Попередньо цю систему потрібно випробувати до від’їзду, щоб перевірити, як вода наповнює землю. Якщо дірочки зробити занадто великими, то в землю може надходити зайва кількість води.

Ще один вид автополива полягає в наступному. Потрібно все горщики з квітами поставити на підлогу, на табуретку поруч встановити відро з водою. Потім до кожного горщика з квітами протягнути шматок синтетичної білизняний мотузки або смужки зі старих колготок. Потім один кінець закопати в землю, а інший закріпити в ємності з водою так, щоб він діставав до дна. За таким шнурах волога буде надходити кожній рослині, а рослина, в свою чергу, зможе витримати відсутність господарів тривалий час.

Можна також протягнути такі шнурки гачком через отвори для дренажу, щоб краю шнурків вільно висіли, а потім поставити горщики на решітку, а знизу поставити ємність з водою так, щоб краю шнурків перебували у воді. За ним волога буде надходити до коріння рослин.

Якщо ж жоден варіант не підходить, то потрібно придбати в магазині систему автополиву. Такі системи представлені в багатьох варіантах, вибір залишається за господарем.Вирощуємо пряну зелень на підвіконні

Якщо хочеться зелені, якщо не вистачає вітамінів, якщо необхідно прикрасити блюдо пряними травами, вам пора заводити кухонний міні — садок на підвіконні. У ньому можна вирощувати абсолютно будь-яку пряність. Розмарин Це не тільки ароматна приправа, але ще і лікар, і рослина — косметолог, активно використовується в ароматерапії. Щоб почати вирощувати розмарин, купіть готове рослина або…

Чи приносять гроші справжнє щастя

Багато молодих людей починають завзято сміятися, коли дорослі люди їм кажуть, що щастя полягає не в наявності грошей. Безумовно, люди з маленьким доходом, що живуть в постійному неспокої за завтрашній день часто замислюються над питанням: «Чи приносять гроші щастя людям?». Думайте самі, у більшості успішних людей життя полягає в метушливої ​​роботі і гонитві за величезними…

Як заробити гроші? Мило і що ми про нього знаємо

Як заробити хоч трохи грошей і при цьому не втратити роботу? Складне питання в наш час. Хочеться польоту думки і фантазії, хочеться створювати щось нове і своїми руками, адже це так класно. Як же не втратити роботу і все встигати? Як реалізовувати свої ідеї і при цьому все встигати? І як на цьому заробити? Кожна…