Головна сторінка Контакти Усі записи

Як здобути перемогу над гастритом

Як здобути перемогу над гастритом

Не секрет, що наш організм відчуває великий стрес кожен день. Труднощі на роботі, неправильне харчування, нестача сну — все це в сукупності збиває збалансовану роботу всього організму і в більшості випадків веде до найрізноманітніших захворювань. У цій статті хотілося б приділити особливу увагу однієї з найпопулярніших хвороб сучасного людства — гастриті, що перетікає в хронічну форму.

Як правило, тягнуть болі в животі, часті печії, які ми заглушаємо звичайної содою, лише в рідкісних випадках по — справжньому турбують людину — адже нічого страшного не сталося, не йти ж з — за цієї нісенітниці до лікаря. А адже саме ці маленькі дзвіночки організму і є основними симптомами хронічного гастриту. А гастрит не така невинне захворювання, як це може здатися на перший погляд. В першу чергу, не вилікуваний гастрит спокійно може перерости у виразку шлунка. По — друге, часті супутники хронічного гастриту — це постійна слабкість, швидка стомлюваність, а ці «приятелі» не в змозі зробити життя людини прекрасною. По-третє, в середньому близько мільйона чоловік по всьому світу щорічно захворюють на рак шлунка, до якого веде запущений свого часу гастрит.

Трохи менше 30-и років тому двоє вчених з Австралії в ході свого експерименту з’ясували, що недосипання, стрес і нерегулярне неповноцінне харчування — не єдині і далеко не основні причини виникнення гастриту. В результаті дослідження були зроблені висновки, що хронічний гастрит в більшості випадків викликає бактерія Хелікобактер пілорі, з якої навіть самий здоровий людський організм не в змозі впоратися самостійно, тому, якщо запустити лікування цього захворювання, то гастрит швидко прогресує: на першому етапі захворювання утворюються ділянки слизової оболонки, пошкоджені хворобою, а слідом і виразки, якщо не буде вжито відповідних заходів.

На щастя, медицина і наука не стоять на місці, і дати бій хронічного гастриту дуже навіть можна за допомогою сучасних препаратів, яких зараз безліч. Але здобути перемогу над цією недугою можна тільки знищивши причину, що ховається всередині організму — бактерію хелікобактер пілорі.

Які ж засоби слід мати у своєму арсеналі хворому гастритом?

В першу чергу — це антацидні препарати, які в результаті застосування перетворять на воду кислоту, але, на жаль, діють короткий час, погашаючи лише симптоми захворювання, а не усуваючи причини.

По — друге, для лікування гастриту широко застосовуються блокатори протонної помпи. Поліпшення у хворого відбувається за рахунок придушення соляної кислоти, яку виробляють клітини нашого шлунка, в слідстві чого діють довше, ніж антацидні препарати, але не усувають основну причину захворювання, а в більшості випадків постійний прийом тільки лише ліків, спрямованих на зниження кислотності, можуть в свого часу погіршити ситуацію.

По — третє, препарати комплексної дії. Діяльність даних препаратів включає в себе не тільки лікування, наведене в пунктах вище, але і бій з бактерією — збудником Хелікобактер пілорі, утворюючи своєрідну захисну оболонку на уражених поверхнях. Дана оболонка загоює запалені ділянки і захищає їх від потрапляння шлункового соку на слизову оболонку, пошкоджену збудником.

У разі, якщо ви виявили перші ознаки гастриту у себе і своїх близьких людей, не витрачайте часу, зверніться до лікаря. Своєчасно розпочате лікування в зможе позбавити вас від серйозного захворювання, заощадити не тільки ваш сімейний бюджет, але і час, проведений в лікарнях.Рак молочної залози — що потрібно знати

Сумна статистика свідчить, що захворювання раку молочної залози можуть бути схильні до дівчини і жінки від 13 років і до 90. Це захворювання відноситься до розряду злоякісних пухлин, і за статистикою саме цей різновид раку швидше за все пускає метастази по всьому організму. Тому так важливо вчасно діагностувати це жахливе захворювання і отримати кваліфіковану допомогу….

Молочниця і жіноче здоров’я

Вважається, що молочниця — це дрібниця! Звичайно, печіння і свербіж, білі сирнистий виділення і біль при сечовипусканні неприємні. Та й хворобливість під час інтиму теж задоволення не приносить. Начебто і лікується вона легко, але скоро симптоми виникають знову. Вина лежить на грибах роду Candida, які розмножуються в піхву. Третина жінок нашої планети хоча б раз…

Народні методи лікування гастриту

Багатьом відомо таке захворювання шлунка, як гастрит. Воно заважає вести нормальний спосіб життя, відчувати себе повноцінно здоровим, а в період загострення несе багато неприємних відчуттів. Гастрит — запалення слизової оболонки шлунково — кишкового тракту. Часто гастрит може бути викликаний наявністю в шлунку бактерій хелікобактер пілорі, які роз’їдають слизову шлунка. В результаті утворюються невеликі ерозії. Якщо…