Головна сторінка Контакти Усі записи

Як жінці підготуватися до розлучення

Як жінці підготуватися до розлучення

Прийнято вважати, що пізнати людину можна добре тільки після декількох років спільного проживання з ним. Цей не зовсім так. Тільки при розлученні він може показати своє справжнє обличчя, висвятив всі свої недоліки. Жінці треба про це пам’ятати і бути готовою на непередбачений випадок.

Як відчути майбутнє розставання?

За певними ознаками сімейного життя можна відчути майбутнє розставання. Але ці ознаки не завжди говорять про готовність до розірвання шлюбу. Пильність втрачати не можна і треба неодмінно насторожитися, якщо:

У родині частіше стали відбуватися сварки. Подружжя при скандалах не щадять один одного, переходять на особистості, принижують дуже запекло. Таке ставлення може бути в парах, яким вже не цікаві відносини;

З відносин зникла близькість, відчуваєте огиду один до одного. Не хочеться затівати нові спільні проекти, здійснювати великі покупки.

Дуже хочеться жити без підпорядкування партнеру, не піклуватися про нього як раніше, жити новим життям. Розмови про дітей вже давно не заводяться. Саме в такий період життя треба задуматися.

Невдачі партнера викликають тільки роздратування, а не співчуття. Претензій стає більше, найчастіше необгрунтованих. Немає бажання підтримати партнера у важкій ситуації, хочеться пожити окремо. Саме в цей момент чоловік доводить до відома дружину про намір розлучитися.

Чи треба зберігати шлюб?

У такій ситуації треба спочатку згадати про дітей. Якщо у вас є ще до чоловіка почуття, то треба спробувати зберегти шлюб. Змініть свою поведінку, умовте його відвідати разом психолога, поговоріть по душах, знайдіть компроміси. Прислухайтеся до себе. Подумайте наодинці, чи дійсно вам шлюб цей ще потрібен? Придивіться до чоловіка пильно, щоб зрозуміти, чи думає і він про подальшу спільну життя. Але не наполягайте, якщо відносини не відновлюються. Починайте думати про розірвання шлюбу.

Якщо розлучення — єдино правильний вихід

Існують ситуації, коли відновлювати відносини не доцільно. Не треба рятувати алкоголіка, наркомана або гравця. Треба рятуватися самій. Вилікувати його вам не під силу, а самій з ним опуститися буде дуже легко.

З розлученням треба поспішити, якщо він замішаний в кримінальних справах. Або ваші спроби зберегти сім’ю витрачаються даремно. Тут розлучення неминучий. Але відразу йти подавати заяву не бажано. Є питання, які треба дуже правильно обміркувати:

Як ви будете жити після розлучення?

Як розділити вигідно майно?

З ким і де будете жити, на які кошти?

Як поясните розлучення дітям, і чи будуть вони спілкуватися з батьком? Можливо, поставите йому якісь — то умови. Як вирішите питання з аліментами?

Задайте всі ці питання чоловікові, якщо розлучитися запропонував він. Якщо бажання розлучитися тільки ваше, то поцікавтеся відповідями на ці питання побічно. Запитайте, що він думає про парах, які розводяться. Розкажіть йому фільм з подібним сценарієм. Нехай висловить свою думку. Запам’ятовуйте, що він говорить. Адже це вас чекає в недалекому майбутньому.

Якщо чоловік вже був одружений, то обережно з’ясуйте, як відбувався його попередній розлучення, що він думає про колишню дружину. Адже з вами він поведе себе так само. Все з’ясували? Приступайте до підготовки.

Почніть відкладати гроші, якщо немає постійного джерела доходу. Заздалегідь знайдіть собі підходяще місце роботи. Сховайте або віддайте на зберігання подрузі дорогі речі. Дізнайтеся у юриста свої права на велику нерухомість. Якщо він скаже, що прав на квартиру і машину ви не маєте, то продумайте, як їх придбати. Якщо це зробити неможливо, то спробуйте відновити добрі відносини. Можливо, він сам поділиться майном.

Як оголосити про розлучення?

Налагодивши відносини, скажіть про своє рішення. Скажіть, що розлучення потрібен і йому також. Шлях відчує свою провину. Це підштовхне його до розлучення на ваших умовах. Якщо цього не відбудеться, то не ображайтеся. Краще намалюйте красиву перспективу його подальшого життя без вашої участі. Постарайтеся залишитися друзями. Це оцінять ваші спільні діти.

Якщо твердо вирішили розлучатися, то не варто думати про реанімацію відносин. Залиште всі в минулому, начините нове життя. Але не треба повністю після розлучення виключати думку про возз’єднання. Буває і так, коли причина розставання була несерйозною. Іноді возз’єднання буває щасливим, а іноді розлучення повторюється.Не живемо з чоловіком разом: як бути?

Сьогодні все частіше можна зустріти сім’ї, які не живуть разом. Чи можна знайти в цьому будь — які позитивні сторони?! Плюс полягає в тому, що якщо чоловік і жінка разом не живуть, відповідно, пропадають і побутові проблеми між ними. До того ж час очікування їх зустрічей значно освіжає відносини і повертає їм колишню романтичність. Такий…

Як пережити розрив відносин

Напевно, на світі є дуже небагато людей, яким не доводилося переживати хворобливий момент розриву відносин з коханою людиною. Звичайно, легше коли ви є ініціатором і самі прийшли до рішення зробити цей нелегкий крок. Але якщо ви беззавітно любите свою другу половинку, віддані вашим відносинам і вже плануєте спільне майбутнє, то пережити такий удар будь-якій людині…

Ніжність жіночих рук або як повернути колишні стосунки?

Є в людських відносинах іскра, яка не дає згаснути полум’я в шлюбі. Якщо ви хочете повернути палкість — як в ліжку, так і поза нею, — зробіть ваші відносини більш чуттєвими. Як стати більш чуттєвою? Що для цього потрібно? Зовсім небагато: потрібно, щоб люди отримували насолоду через всі п’ять органів почуттів: дотик, зір, слух, нюх…