Головна сторінка Контакти Усі записи

Як змінити життя силою думки

Як змінити життя силою думки

«Думка породжує вчинок, вчинок — звичку, звичка — характер, а характер породжує долю». Якщо вірити цьому афоризму, то виходить, що думки можуть змінити життя людини. Щоб вкласти в свою голову правильні думки, спробуйте використовувати психологічні техніки. Вони побудовані на методі вербальних тверджень і працюють з нашою підсвідомістю. Нічого складного, від вас будуть потрібні трохи терпіння і віра у власні сили.

Позитивні афірмації

Афірмації — це позитивні психологічні установки, які потрібно повторювати багаторазово. Багато хто скептично ставиться до цієї техніки, мовляв, скільки не кажи «цукерка», а в роті солодше не стане. Не варто сприймати метод афірмації настільки буквально. Все набагато тонше. Психологічні установки і звичні життєві сценарії визначають наше життя. Підсвідомість постійно намагається показувати таку версію реального світу, яка вписується в наші принципи і уявлення про оточуючих. Скажімо, якщо жінка вірить, що «всі мужики козли», то підсвідомо вона раз по раз обиратиме таких чоловіків, які зміцнять її віру в цю нехитру «істину».

Працюючи з підсвідомістю і з позитивними афірмації, можна поступово змінювати негативні установки, створюючи більш радісну картину світу. Щоб метод працював, ви повинні чітко викладати нові «правила життя». Формулюйте афірмації в теперішньому часі. Постарайтеся зробити їх короткими і образними. Не використовуйте негативні слова і затвердження. Афірмації повинні нести радість і позитивний настрій. Намагайтеся конкретизувати: в ваших твердженнях мова повинна йти не про мир у всьому світі, а про те, як зробити ваше життя краще. Для цього чесно відповідайте на питання: чого саме вам не вистачає для щастя. Необов’язково повторювати афірмації вголос, можна промовляти їх про себе або раз по раз писати в красивій зошиті. Головне, не забувати робити це регулярно.

Приклад. Жінці, якій постійно зустрічаються непорядні чоловіки, можна спробувати таке твердження: «Я магніт, що притягує до себе чесних, добрих, порядних чоловіків. Я відкрита для любові. Я зустрічаю потрібного мені людину. Між нами виникають любов і довіру ».

Техніка «Я знаю!»

Техніка підійде для тих, хто боїться робити щось нове і невідоме. Це можуть бути відносини з новим чоловіком або нова робота, або щось зовсім простеньке, начебто нової зачіски. Наш мозок влаштований таким чином, що ми боїмося змін, адже вони несуть з собою щось незвідане і, може бути, навіть небезпечне. Як тільки ми набираємося сміливості, підсвідомість дбайливо нашіптує: «Не роби цього! Ти ж не знаєш, що тебе чекає. А раптом все закінчиться погано? »Щоб подолати страх перед невідомістю і перехитрити надто обережне підсвідомість, переконайте його, що нічого нового і страшного не передбачається. Ви це вже пробували, знаєте, і, взагалі, досвід був виключно приємним, а значить, боятися нема чого.

Приклад: «Я знаю, що на новій роботі мені буде добре. Я знаю, що це солідна фірма з відмінною репутацією. Я знаю, що начальник справедливий і компетентний. Я знаю, що колеги доброзичливі. Я прекрасно знаю всі свої посадові обов’язки і знаю, що можу впоратися з новими завданнями ».

Техніка «Білий прапор»

Ця техніка знадобиться в тому випадку, коли ви вже кілька днів (тижнів, місяців) б’єтеся над складною проблемою, але ніяк не можете знайти відповідне рішення. Ви вже двадцять разів прокрутили в голові всі можливі варіанти і відчуваєте, що часу на роздуми залишається все менше і менше. Страх невдачі буквально паралізує ваш мозок і заважає бачити нові незвичайні рішення проблеми.

Щоб вивести мозок зі ступору, а тіло — зі стану стресу, вам потрібно оголосити капітуляцію і, що називається, викинути білий прапор. Постарайтеся переконати себе і свою підсвідомість, що проблема не так серйозна, як здавалося спочатку. Негативні наслідки не такі жахливі, тому нічого страшного, якщо вам не вдасться вирішити поставлене завдання. Як тільки ви «відпустіть» ситуацію, розслабитеся і перестанете постійно ганяти в голові одні і ті ж думки, рішення тут же прийде до вас само собою. Перевірено на практиці!

Приклад. Припустимо, на роботі начальник поставив вам нові нормативи плану (продати X товару, залучити V нових клієнтів), і ви не можете придумати, як їх виконати. Підійде наступне: «Я добре виконала свою роботу, зробила все від мене залежне і виклалася по максимуму. Обставини складаються не на мою користь, але це не моя вина. І навіть якщо я не отримаю місячну премію, нічого страшного не трапиться ».Як правильно мріяти?

Коли я була зовсім маленькою дівчинкою, то дуже часто чула від дорослих добре: «Фантазерка». Коли трохи підросла, то «Размечталась…». Тепер я рідко, але все ж чую фрази як «Мріяти не шкідливо!» Або «Мрій, мрій…» Чому ми всі ставимося до наших мрій як до чогось не сьогоденню і дитячому. Що в наших мріях смішного? Але ж…

Чому жінки краще за чоловіків?

Ви не разу не задавали самі собі це питання? До якогось часу я про це навіть не замислювалася. Відразу ж на думці тільки одне відмінність, але виявляється через особливості будови нашого тіла і абсолютно різної психіки і роботи головного мозку, ми абсолютно різні. Жінка ніколи не доводить своє розумовий перевага силою. Чоловікам в 3 рази…

Як підняти ранковий настрій?

Вченими було давно доведено, що ранковий настрій — це наш настрій на весь день. З яким настроєм ми прокинулися вранці, з таким же настроєм нам жити весь день. Тому щоб у нас було якомога більше яскравих і позитивних днів, необхідно зберігати і культивувати в собі це саме ранковий настрій. А як виявляється, зробити це не…