Головна сторінка Контакти Усі записи

Як змиритися зі своїм віком

Як змиритися зі своїм віком

Ми рідко буваємо задоволені своїм віком: спочатку хочемо здаватися старше, потім молодший. Як же перестати обманювати себе і просто прийняти себе?

Крістіан Діор сказав: «Жінки найбільш привабливі в віці від тридцяти п’яти до сорока. А так як лише деякі жінки виходять з сорокарічного віку, пік привабливості може тривати вічно! »

Якщо вам виповнилося 30 років. Вам сумно, тому що волею-неволею підводиться перший життєвий підсумок. Ви не стали тим, ким мріяли в дитинстві, — і вже напевно не станете. Але чи так це погано? Сьогодні словосполученням «тридцятирічна дівчина» нікого не здивуєш. Завдяки технічному прогресу нинішні тридцятирічні — це вчорашні двадцятирічні, тільки розумніше, гарніше і успішніше. Якщо років 10-20 назад до тридцяти років жінка була вже «тітонькою» — заміжньої, обтяженої дітьми, то тепер до тридцяти дівчина тільки починає усвідомлювати, хто вона така, чого хоче від життя, який чоловік їй потрібен.

Звичайно, до цих пір знаходяться консервативні бабусі, які будуть тикати вас носом: «В дівках засиділася!», — і чим таких вигуків навколо вас більше, тим швидше множаться страхи залишитися одній. Але вони безпідставні. Наша країна розвивається за прикладом Заходу, а там пані вважають за краще спочатку здобути освіту, зробити кар’єру, а вже тільки потім (коли їм вже за 30) замислюються над створенням сім’ї.

30 років — вік для створення нової мрії. Ваші установки і цінності змінилися, тепер пора діяти! Не бійтеся поміняти роботу або навіть чоловіка — набагато гірше все життя провести не там інеї тими.

Якщо вам виповнилося 40 років. Звичайно, вам вже не 18 і навіть не 25. На шкірі помітні перші зморшки, фігура, можливо, не та, що раніше. І куди подівся драйв, легкість на підйом, а головне — відчуття, що життя попереду і все ще збудеться. Але зате ви вмієте розбиратися в людях: вже не потрібно жити з людиною п’ять років, щоб зрозуміти, що він егоїст і бабій. Ви прочитаєте це по його обличчю через три хвилини знайомства!

У вашому розпорядженні креми, маски, омолоджуючі процедури, рецепти правильного харчування і здорового способу життя. Виглядати на 10 і навіть 15 років молодше сьогодні не проблема — було б бажання. За статистикою, жінки в нашій країні виглядають набагато молодше чоловіків. І якщо ваш чоловік не хоче йти в спортзал і стежити за собою, пам’ятайте: у вас є шанси завести молодого коханця. Або просто тішити себе тим, що ви подобаєтеся чоловікам.

Кім Кеттролл, яка зіграла оптимістичну Саманту в «Сексі у великому місті», як-то зізналася: «Мої 40 пролетіли швидко і безболісно. Тому що я прийняла їх і сказала їм: заходьте! »Головне — уникайте здаватися« дівчинкою »: солярій, кілограми косметики, короткі спідниці і молодіжні марки одягу змусять вас виглядати безглуздо. Несіть свій вік з гідністю скажіть собі: «Я красива, розумна, сильна. У мене все ще попереду! »І це правда.

Не впадайте в моралізаторство — це старить. Не читайте нотації молоді, яка не оцінюйте їх вчинки і не давайте поради, якщо вас не просять. Вчіться дивуватися і радіти життю.

Якщо вам виповнилося 50 років. Ви вже багато чого бачили в цьому житті. Не виключено, що ви пережили хвороби, горе, втрату близьких. Вам не дуже хочеться виглядати в дзеркало, тому що між тим, що ви бачите, і тим, на скільки себе відчуваєте, величезний дисонанс. Гормони знущаються над вами: ви слабкіше відчуваєте запахи і все частіше користуєтеся туалетною водою. Вам поступаються місцем у громадському транспорті, а вам у відповідь хочеться відважити ляпаса. Ви звикаєте жити з болем, все частіше вдаючись до спогадів, з яких послужлива пам’ять стерла всі найжахливіші моменти.

Психологи в таких випадках рекомендують три найсильніші таблетки: посмішка, любов і творчість. Прийміть хоча б одну з них і знайте: багато помилок ще можна виправити. У цьому віці знаменитості починають займатися благодійністю, тому що хочуть зробити світ кращим.Як полюбити своє тіло

Раніше в моді були пишні форми, зараз же кожна друга жінка намагається позбутися від зайвих кілограмів. Наздогнати стандартами краси неможливо, та й чи треба? .. З яким інтересом малюки милуються своїми пухкими ніжками, розглядають пальчики. А потім, років через 10-15, хтось говорить їм, що їх ноги насправді криві, некрасиві, недостатньо довгі. І все, людину немов…

Як розбагатіти в кризу

У китайській мові слово «криза» позначається двома ієрогліфами: «небезпечний час» і «час можливостей». Яким часом криза стане для вас, залежить тільки від вашого до нього відношення! Ціни в магазинах кусаються, про відпочинок за кордоном можна забути, а начальство на роботі не тільки не піднімає зарплату, але ще і загрожує скороченнями… Криза торкнулася кожного. Але, виявляється,…

Критика на роботі: як витягти з неї користь

Один мудрий чоловік сказав: «Чому ми боїмося критики? Адже критика, по суті, навчає нас, та ще й безкоштовно », замість того щоб засмучуватися через критичних зауважень на роботі, спробуйте використовувати їх в якості стимулу для самовдосконалення. Легко сказати: «Використовуйте критику собі на благо». Але що робити, якщо від образи вас — душать сльози, хочеться закритися…