Головна сторінка Контакти Усі записи

Як змусити себе робити зарядку

Як змусити себе робити зарядку

Як часто ми обіцяємо собі з понеділка почати нове життя: сісти на дієту, кинути палити, перестати лаятися лайливими словами. А ще ми обіцяємо собі робити зарядку вранці. Але проходить день, другий, третій, і ми знову відкладаємо задумане на потім з різних причин: немає часу, немає бажання, не виспалася, погане самопочуття і так далі.

Найчастіше тільки певні стимули — негативні (блідий вигляд, прибавка в вазі, відсутність енергії) або позитивні (закоханість, бажання добре виглядати до літнього сезону), зможуть спонукати нас приступити до виконання гімнастичних вправ.

Щоб згодом знову не відмовитися від своєї затії потрібно скласти чіткий план дій:

 • Визначити в будинку територію, де Ви будете робити зарядку. Важливо, щоб там вистачало місця для вільного руху рук і ніг, і не доводилося б постійно про щось стукатися або чіплятися. Нехай Ви нікому не будете там заважати, і Вам ніхто не завадить.
 • Заздалегідь підберіть для себе (в журналі, на компакт-диску) комплекс вправ, які Ви будете виконувати. Ретельно їх вивчіть.
  Корисна порада: Дайте собі установку — поки не виконаєте кожну вправу певну кількість разів, Ви НЕ переходите до наступної вправи. Природно, перший час не варто робити вправи до знемоги, досить десяти підходів на кожне. Зате така схема вбереже Вас від виконання гімнастики «абияк»: помахала рази три руками, тут же перейшла до наступної вправи, зробила чотири рази, знову до наступного: так виконувати вправи неефективно.
 • Не забудьте підібрати відповідний одяг для зарядки. Не важливо, як вона буде виглядати — підійдуть старенькі спортивні штани і майка. Головне, щоб одяг був зручним і не сковував рухів.
  Корисна порада: дівчата, при виконанні гімнастичних вправ обов’язково надягайте під спортивний одяг бюстгальтер, щоб згодом уникнути обвисання грудей. Груди повинна мати хорошу підтримку, а не перебувати в «вільному польоті».
 • Дуже важлива, на мій погляд, складова: підберіть музику, під яку Ви будете займатися. Нехай це будуть Ваші улюблені мелодії, які приємно слухати. Неважливо, яка це буде музика — швидка або повільна, головне, щоб вона приносила Вам задоволення, тоді і процес виконання вправ так само буде приємний. Швидка музика додасть енергійності Вашим рухам, повільна — допоможе пропорційно і не поспішаючи робити кожну вправу, що особливо підходить для виконання вправ на розтяжку, де різкі рухи неприпустимі.
 • Пам’ятайте, що, коли Ви відкладаєте свої плани в «довгий ящик», то, згодом, вони автоматично переносяться в статус нездійсненних. Будь настрій втрачається протягом трьох днів з моменту прийняття рішення. Тому не закидайте цю корисну справу. А нагородою Вам стануть квітучий зовнішній вигляд, здоровий дух, підтягнута фігура і гарний настрій. Вдалих Вам починань!

  А ось в дитячих літніх таборах ніхто не змушує робити зарядку. Якось дивно, але діти самі з ранку біжать на заняття спортом.  Біг — шлях до красивого тіла і душевного спокою

  Кожна з нас хоча б раз у житті, але замислювалася над тим, що було б непогано зайнятися спортом. Одні так і залишали цю думку при собі, інші починали робити зарядку вранці, треті купували абонемент в спортклуб, четверті купували в спортивних магазинах спалювачі жиру, а п’яті — просто виходили на вулицю і починали бігти. Багато жінок…

  Спорт це життя

  Пишу статтю, спеціально для тих, хто хоче схуднути. Раніше я важила 65 кілограм. Не так багато. Але вічно стирчить живіт мене не влаштовував. І ось, зібравши волю в кулак, я почала займатися. Перші мої кроки були зроблені будинку. Я купила харчової плівки, і кожен день обмотувала нею живіт і починала займатися. Плівка створює вакуум і…

  Домашній фітнес: за і проти

  У сучасному світі важливе значення віддається красі і здоров’ю. Вони не можуть існувати без такого поняття як Фітнес. Це не тільки модно, але й дуже корисно. Багато хлопців, дівчата, чоловіки і жінки відвідують різні фітнес-клуби. А що ж таке «домашній фітнес»? Так він поступається фітнесу в спеціалізованих клубах? Домашній фітнес — різновид фітнесу в цілому,…