Головна сторінка Контакти Усі записи

Як знайти час для догляду за собою в домашніх умовах?

Як знайти час для догляду за собою в домашніх умовах?

Напевно, кожна жінка прекрасно знає, як потрібно доглядати за собою. Ритм життя сучасної людини іноді просто не дозволяє приділяти достатньо часу для цього. А адже догляд за собою — це запорука не тільки краси, але і гарного самопочуття. Як би банально це не звучало, але навіть про такі прості істини ми дуже часто забуваємо.

Що потрібно робити для того, щоб догляд за собою приніс користь і найголовніше: як знайти для цього всього час? Систематичний підхід — найголовніша складова успіху в такій нелегкій і кропіткій справі. Насамперед потрібно скласти список всіх базових процедур, які не завадило б проводити з різною регулярністю кожної жінки. У нього можуть входити: очищення обличчя, маски для обличчя (волосся, тіла), нагінки, епіляції, манікюр в домашніх умовах і педикюр.

Після цього потрібно розподілити всі процедури, зазначені в списку на ті, що робляться щодня, раз-два в тиждень, раз на місяць і т. д. Така систематизація за критерієм регулярності їх проведення допоможе ефективніше організувати процес догляду за собою. Наприклад, щоденні процедури повинні включати ранкові та вечірні «п’ятихвилинки», коли шкіру потрібно очистити ніжним молочком (тоніком), підживити кремом і закріпити все легким масажем. Природно, косметичні засоби вже кожен підбирає собі індивідуально.

Як показує практика, дуже дієвий спосіб привчити себе до таких щоденних процедур — наклеїти на дзеркалі у ванній стікери з написом, що нагадує вам про те, що ви повинні зробити в обов’язковому порядку. Через деякий час стікери вам вже не знадобляться, тому як звичка вже добре освоїлася і вам не потрібно зайвий раз нагадувати про те, який крем потрібно наносити на обличчя з ранку, а який ввечері. Найголовніше в цьому процесі — жорстка самоорганізація і самоконтроль.

Також дуже зручно буде завести у ванній кімнаті дві кошики. Одна — для ранкових засобів по догляду за тілом, а друга — для вечірніх косметичних засобів. Для щотижневих засобів також можна виділити окрему кошичок або полку у ванній кімнаті. Наприклад, коду прийшов черговий «суботник», дістаньте всі найнеобхідніші засоби, а по завершенню всіх щотижневих процедур, заховайте все назад. І себе порадуєте, і збережете всюди порядок.

Що стосується щомісячних процедур, то можете придумати собі якусь дату, про яку ви завжди пам’ятайте або яка асоціюється у вас з чимось приємним. Так вам буде легше запам’ятати, що саме в цей день ви в обов’язковому порядку повинні приділити собі трішки більше часу, ніж зазвичай: відвідати сауну або солярій, зробити парову ванну або влаштувати «велику чистку шкіри».Зберігання косметики

Для багатьох з нас щоденний макіяж став обов’язковим атрибутом. І щоб підтримувати своє «косметичний спорядження» в гідному вигляді, ми періодично поповнюємо його новими тінями, рум’янами і ін. Але мало мати дорогі або просто якісні марки, потрібно ще правильно тримати їх в будинку. Напевно, вас не раз розбудовувала туш, яка «начебто і нова, а вже обсипається»….

Кілька способів виглядати привабливо

У цій статті хотілося б поділитися з Вами всім тим, чого навчила мене мама. Кожній дитині з раннього віку батьки прищеплюють звички, які знадобляться їм у житті. Особливо важливим, на мій погляд, є вміння бути охайним, чистим, акуратним, «свіжим». Акуратно одягнений чоловік виглядає приємно навіть в недорогих речах. І зовсім вже некрасиво виглядає та, чий…

Як швидко привести себе в порядок з ранку після застілля

Вчора у вас був корпоративний вечір, а з ранку потрібно збиратися на роботу? Або просто ви вчора відзначали день народження подруги? А, може, просто чергуєте 1 січня? Не страшно, ваша зовнішність вас не видасть, якщо ви правильно підійдете до цього питання. Є така приказка, що у людини існує три стадії віку, кожна з яких відрізняється…