Головна сторінка Контакти Усі записи

Як зняти втому з очей

Як зняти втому з очей

Очі є не тільки дзеркалом душі, а й розкритими вікнами в світ. За рахунок хорошого зору людина здатна побачити і сприйняти всю ту красу, яка його оточує. Мабуть, хороший зір — є одним з кращих подарунків матінки — природи. Але все ж, яким би хорошим зором не володів людина, важливо підтримувати здоров’я очей протягом усього життя. В даний час, проблема погіршення зору і втоми очей є дуже актуальною. Причина дуже проста — це нескінченні години, проведені за комп’ютером.

Найперше, що може вплинути на зір — це яскравий екран монітора, внаслідок чого, очі піддаються великої втоми. Крім цього, при проведенні численного часу за комп’ютером, м’язи очей перестають рухатися, що є ще однією причиною їх пошкодження. Слід врахувати той факт, що очам необхідний динамічний режим роботи, інакше вони починають слабшати. Також, при проведенні більше години за комп’ютером, очі піддаються великим навантаженням, внаслідок чого спостерігається їх стомлення, сильні головні болі, стрес, дратівливість, а так же короткозорість. Щоб уникнути хоча б частину цих неприємностей, необхідно змінити дозвіл монітора, тобто в налаштуваннях поліпшити чіткість зображення. Таким чином, очі будуть менше втомлюватися і не так сильно напружуватися.

Крім зміни налаштувань, також необхідно розташувати комп’ютер в правильному місці. Тобто намагатися уникати прямого попадання світла на монітор екрану. Якщо поставитися до цього вкрай не серйозно, то відблиски на екрані дуже сильно завадять роботі. А значить, доведеться напружувати свою зір, змінювати положення не тільки голови, а й корпусу.

Щоб уникнути цих неприємностей і зберегти здоров’я очей на довгі роки, варто виконувати кілька вправ.

 • Дивіться на монітор протягом 3 секунд. Потім переведіть свій погляд на вікно на 5 секунд. Вправа повторювати 4-5 разів.
 • Сфокусуйте свій погляд на будь-який предмет, який знаходиться далеко від вас. Зосередьтеся на ньому і уважно розглядайте всі деталі приблизно 10 секунд.
 • Вигляньте в вікно. Подивіться вдаль, розглядаючи, як можна більше предметів (машини, автобуси, магазини, дерева). Вправу виконувати протягом 1-2 хвилин.
 • Міцно зажмурте очі на 4-5 секунд, а потім різко відкрийте їх на такий же інтервал часу. Повторіть 5-7 разів.
 • Швидко моргайте очима протягом однієї хвилини.
 • Зверніть увагу вгору, потім плавно переведіть його вниз; також подивіться вліво, а потім вправо; робіть кругові обертання очима. Кожен комплекс виконувати 8-10 разів.
 • Закрийте очі і посидьте так в розслабленому стані пару хвилин.


 • Метод лікування хропіння

  Що може бути гірше нічного хропіння? Напевно, тільки денний хропіння. Найчастіше хропуть чоловіки, але ця недуга не тільки чоловічий. Хропінням можуть страждати і жінки. Найчастіше хропіння заважає спокійно спати не самому хропе, а людям які намагаються заснути поруч з ним. Дуже в рідких випадках хропіння не дає спати самому Храпун. Така форма хропіння вкрай рідкісна…

  Вакцина від грипу: яку вибрати?

  Кожній людині хочеться бути здоровим і не підхопити всілякі інфекції. Щоб застерегти себе від простудного захворювання, можна зробити вакцину від грипу. Але багато хто не знає, яку вибрати і, взагалі, чи не зашкодить вона організму і в яких випадках її роблять. Такі вакцини зазвичай робляться, щоб не захворіти під час епідемії. Після того, як була…

  Як уникнути варикозного розширення вен

  Більше половини людей страждають від порушення кровообігу, і, як наслідок, від варикозного розширення вен. Ці сині, розпухлі, опуклі вени прямо під шкірою доставляють безліч неприємних моментів їх власникам. Найчастіше вони є спадковими або виникають від гормональних змін при менопаузі і вагітності. Деякі професії, які вимагають тривалого знаходження на ногах, також вважаються зоною ризику розвитку варикозного…