Головна сторінка Контакти Усі записи

Який існує одяг для новонародженого

Який існує одяг для новонародженого

Видів дитячого трикотажу зараз багато. Майбутній мамі не завжди просто зорієнтуватися у всьому різноманітті. Ще складніше — визначити, що буде зручно, а що ні для немовляти.

Полузнкі

Це те, що приходить на думку в першу чергу, коли мова заходить про одяг для новонародженого. Але і повзунки, і сорочечки бувають різні.

Повзунки на поясі з гумкою — найпростіший варіант. Часто молоді мами шиють їх самі. Однак, якщо вони скроєні без додаткового звуження на гомілки, відповідного дитячої анатомії, то такі повзунки будуть сповзати. Особливо це відчується, коли малюк почне активніше ворушити ніжками, перевертатися і повзати.

Набагато зручніше використовувати повзунки, які закріплюються на кнопках або гудзиках на плечах дитини. Вони менше сповзають, тому малюк в таких повзунках буде відчувати себе досить комфортно.

Проміжне становище за зручністю займають повзунки на мотузочках. У міру зростання малюка можна зав’язувати їх все далі. Але шнурки з плечей все — таки спадають частіше, ніж в разі застібки.

Сорочечки

Вони бувають без будь — яких кріплень (кнопок, гудзиків або зав’язок). Це самий незручний варіант. Такі сорочечки доводиться одягати відразу по дві: одну з запахом на животі, другу — на спині. Але при цьому вони все одно будуть сильно збиватися.

Простіше використовувати сорочечки на кнопці або зав’язці. Також можна взагалі замінити такий предмет гардероба новонародженого на сорочки з ґудзиками або кнопками. Зверніть увагу, щоб кнопки були добре фарбують або виконані з пластика. Вельми небажано зіткнення металевих елементів з шкірою немовляти.

Боді

Боді є футболку із застібкою між ніжок малюка. Найчастіше їх роблять з кнопками або гудзиками на плечі і внизу. Але далеко не всі новонароджені легко переносять одягання через голову. Тому краще купувати для немовляти боді, розстібати посередині.

Комбінезони (сліпи)

Це один з найбільш зручних видів одягу для маленької дитини. Але є деякі моменти, на які необхідно звернути увагу при покупці комбінезона. Застібка не повинна закінчуватися на рівні пояса або стегнового суглоба малюка, такий костюмчик буде дуже складно надягати. В ідеалі кнопки або гудзики повинні проходити від шиї / плеча до гомілки. Особливо зручно, якщо є можливість розстебнути комбінезон між ніжок для зміни підгузника. При цьому не доведеться знімати повністю весь сліп, можна просто дістати ніжки.

Дитячі чепчики

Досить тривалий час зручно спочатку надягати на дитину чепчик, а лише потім шапку. Чепчики зазвичай коштують дуже недорого, тому можна купити їх багато різних моделей. Так буде можливість зрозуміти, що саме зручно конкретній дитині, адже форма голови у всіх дітей різна.

Для багатьох молодих матусь актуальним є питання про купання малюка. Купання дитини у великій ванні необхідно проводити правильно. Прочитайте уважно про правила купання дитини після маленької ванночки і як правильно перейти до великій ванні.Різноманітне дитяче харчування. Що це означає?

З 6 місяців більшість дітей починають їсти не тільки материнське молоко. З цього моменту молоді мами замислюються: як забезпечити дитині різноманітне харчування? Що таке — різноманітне харчування Багато батьків не зовсім чітко уявляють собі, в цьому має полягають різноманітність харчування дитини. У сучасному суспільстві під різноманітністю часто розуміють велику кількість різних продуктів на столі. Синонімом…

Мінімальний і необхідний набір одягу в перший місяць життя новонародженого

Всі майбутні матусі починають замислюватися про те, що ж купити малюкові, щоб його перші місяці життя проходили в комфорті та затишку. Від широкого асортименту дитячих магазинів розбігаються очі, подруги радять купувати все, що подобаються, журнали та інтернет кричать про новинки для новонароджених… Кожна сім’я самостійно вирішує, купувати ту чи іншу річ, але все — таки…

Як довго годувати малюка материнським молоком

Міркувати про те, чи є користь від материнського молока для новонародженої, затія порожня. Цю істину знає кожен. Але щодо тривалості годування материнським молоком точаться суперечки. Одні фахівці рекомендують прикладати малюка до материнських грудей тільки в перший рік його життя. Інші з цим категорично не згодні. Вони впевнені, що при більш тривалому періоді годування в організм…