Головна сторінка Контакти Усі записи

Які питання можна задавати чоловікам?

Які питання можна задавати чоловікам?

Жінки, звичайно ж, розумні створіння і ніхто в цьому не повинен сумніватися, але найчастіше ми задаємо дурні питання своєї другої половини. Соціальні дослідження, проведені з цього приводу, виявили основні питання, які чоловіки вважають недоречними і взагалі не хочуть на них відповідати. Адже давно відомо, що чоловіче мислення кардинально відрізняється від жіночої, тому що задаються нами питання, вони можуть сприйматися так, як би нам хотілося. Отже, давайте ж ознайомимося з «забороненими» питаннями, викинемо їх з нашого словникового запасу і надалі не будемо їх ставити!

Питання №1 — Ти мене любиш?

Погодьтеся, що практично кожна з нас, хоч раз задавала таке питання своєму чоловікові. Якщо нас хвилює це питання, то це може означати, що нам просто не вистачає зізнань у любові з боку нашого чоловіка. Тому буде краще, якщо ви просто скажіть своїй половинці безпосередньо, що ви потребуєте в любовних поясненнях, на які ваш коханий так скупиться.

Питання №2 — Чому ти мовчиш?

Це ми жінки можемо загадково мовчати, і в той же час думати про те, яке враження ми виробляємо зараз на чоловіка. Чоловіче ж мовчання означає небажання людини говорити в даний момент. Може, він втомився або просто йому нічого сказати. Але вже точно такий розмовної паузою він не хоче привернути увагу до своєї персони.

Питання №3 — Як ми назвемо нашу дитину?

Таке питання вкрай недоречний, якщо ви зустрічаєтеся лише кілька місяців і ще навіть про весілля не було й мови. Чоловікам властиво будувати життєві плани далеко вперед, і, на відміну від жінок, сильна стать не думає ще з юнацького віку, як назве своїх майбутніх дітей. Винятком до даного питання може бути ваш збільшується з кожним місяцем животик — в цьому випадку узгоджувати ім’я вашої спільної дитини потрібно обов’язково.

Питання №4 — Я товста?

Ставлячи це питання, жінку не задовольнить жоден відповідь на нього. Позитивна відповідь, без сумніву, здатний вас образити, а негативний спричинить за собою, по — перше, безліч зайвих питань, а, по — друге, ви просто мали сумніву в його чесності. Якщо вас мучить це питання, значить ви сумніваєтеся в красі своєї фігури. Якщо наші припущення правильні, то просто запишіться в спортзал і не стомлюйте свого чоловіка зайвими питаннями.

Питання №5 — Скільки жінок у тебе було до мене?

Повірте, що жоден нормальний чоловік не дасть вам відповіді на це питання. Для чоловіків заняття любов’ю не має сакрального сенсу. Навіть якщо у нього було безліч несерйозних відносин — це не говорить про його легковажності. Не намагайтеся дізнатися точну кількість екc-дівчат, жоден чоловік не хоче жити зі «шпигуном». Головне, що зараз йому добре саме з вами, і ніхто, крім вас не потрібен.

Перед тим як запитати про що — небудь, проаналізуйте чи дійсно вам так важливо знати відповідь на те чи інше питання, чи має він взагалі значення. І мабуть, головна порада: робіть висновки з вчинків вашого чоловіка, адже слова найчастіше нічого не значать.

Кожен з усіх п’яти цих питань буде додавати напругу в ваші відносини. Якщо Ви вже в таких відносинах, то варто звернутися до психолога. В іншому, цивілізованому світі сімейний психолог ціни на якого не так вже й високі, це така ж необхідність, як і дантист або фармацевт. Не варто драматизувати і боятися. Відносини між людьми дуже тендітні і потрібно завжди дбайливо до них ставитися.Спокушання за допомогою мови жестів і поз

Багато жінок знають і вміють правильно користуватися таким секретною зброєю як спокушання за допомогою жестів і поз. Більшість дам відзначать, що навіть якщо жінка завжди стежить за собою, користується хорошою косметикою, носить дорогий одяг — це не завжди означає, що вона може легко зацікавити і познайомиться з чоловіком. Багато в момент зацікавленості починають мимоволі відводити…

Як розмовляти з чоловіком

Всі люди бажають чути на свою адресу ласкаві слова. Але часто це бажання приписується жінкам. Це не вірно! Чоловіки також люблять слухати компліменти на свою адресу. Але слова, що пестять слух жінок, не підійдуть для чоловіків. Їм приємно чути більш мужні порівняння і епітети. Не треба заводити розмову про слабкі місця чоловіки. Не треба підкреслювати…

Які жінки привертають успішних чоловіків

Безумовно, кожному чоловікові повинна подобатися жінка. Так влаштовано природою. Але що саме приваблює чоловіків? Якою має бути жінка? Помічено, що в одних жінок закохуються всі чоловіки, обожнюють їх, носять на руках. У чому полягає особливість таких жінок? Як себе вести і виглядати, щоб від хлопців не було відбою? Буває, що жінка подобається чоловікові з першого…