Головна сторінка Контакти Усі записи

Які жінки привертають успішних чоловіків

Які жінки привертають успішних чоловіків

Безумовно, кожному чоловікові повинна подобатися жінка. Так влаштовано природою. Але що саме приваблює чоловіків? Якою має бути жінка? Помічено, що в одних жінок закохуються всі чоловіки, обожнюють їх, носять на руках. У чому полягає особливість таких жінок? Як себе вести і виглядати, щоб від хлопців не було відбою?

Буває, що жінка подобається чоловікові з першого погляду. В цьому випадку всіх чоловіків в жінці приваблює одне і те ж. Але закоханість з першого погляду різко протилежна глибокого почуття і тривалої прихильності. Саме це глибоке почуття з’являється у чоловіка вже після того, як він дуже добре дізнається жінку. Але все одно треба, щоб спочатку спалахнула іскорка. Саме для цього жінки володіють деякими особливостями і можуть допомогти чоловікам побачити, яка вона досконала і прекрасна.

Легкість і безтурботність

Такі дами приваблюють абсолютно всіх чоловіків. Навіть черстве і огрубілі серце можна розтопити ніжним веселим сміхом і кокетливою усмішкою. Для цього треба намагатися бачити тільки позитивні сторони життя. Усміхнені очі безтурботної дівчини притягують, немов магніт, всіх представників сильної статі.

Одяг та парфумерія

Збираючись на побачення, треба виглядати дуже привабливо. Чоловік швидше помітить яскравого кольору парасольку, але не багато сірих або спокійного кольору відтінків у вашому одязі. Одяг повинен вам бути обов’язково на-віч і надавати почуття впевненості. Але постійно виділятися з загальної маси жінок за допомогою кричущих нарядів не потрібно. І ще важливий пункт при зборі на побачення — парфум. Від вас повинен виходити вабить і хвилюючий запах. Саме він і зможе змусити сильніше битися серце обранця.

Кокетливі жести

Багато жінок, не усвідомлюючи, роблять кокетливі жести. Саме ці рухи привертають увагу величезної кількості чоловіків. Якщо ви неусвідомлено починаєте свої губки випинати або піднімати брову, опускаєте очі при будь-якому жарті в свою адресу, то продовжуйте це робити і далі. Це правильний шлях до завоювання чоловічого серця.

Чоловікам дуже подобається, коли жінка починає фліртувати. Якщо вам ще не знайоме це, то починайте швидше. Встаньте перед дзеркалом великого розміру і пробуйте кокетливі руху. Не здавайтеся, якщо відразу виходити не буде. Тренуйтеся, скоро все вийде, і ви будете почувати на собі зацікавлені погляди молодих людей. Пам’ятайте, що це правильна дорога по завоюванню уваги і серця вподобаного вам чоловіки.

Не треба поспішати

Ви, нарешті, відчули, що чоловіки стали зупиняти на вас свій погляд. Але вам захотілося багато таких поглядів. Тоді треба бути скромніше. Не варто оголяти живіт або робити величезного розміру декольте. Звичайно, погляд це приверне, але на перше місце вийде не краса, а вульгарність. Їм здається, що ви дуже намагаєтеся сподобатися і привернути до себе.

Намагайтеся грати довше і тонше. Напівнатяки дають кращий результат. Чоловіки дуже люблять дивитися крадькома. Їм дуже цікаво знати, що у вас приховано кофтиною або подовженою спідницею. Одягніть коротенький топік, нехай він закриває живіт на лінії джинсів. А виріз кофтинки повинен не дозволяти бачити груди, не витягнувши шию.

Спокусливий голосок

Від милого і сексуального жіночого голосу чоловіка встояти не зможуть. Але низький хриплуватий голос поставити швидко дуже важко. Тому розмовляйте низьким злегка приглушеним голосом, уникайте тонів високих. Подив і захоплення показуйте, але тільки не вереском.

Чоловікам подобається м’який і низький жіночий голос. А говорити м’яким і тихим голосом дуже легко. Чоловік не здогадається, що ви просто намагаєтеся так розмовляти. Спробуйте спочатку продемонструвати свій голос при розмові по телефону. Ви відчуєте відразу, що співрозмовнику дуже подобається з вами розмовляти, він навіть в грайливий настрій перейшов.

Звертайтеся по допомогу

Чоловікам подобається надавати різні послуги жінкам і отримувати за це подяку. Про це мріє кожен чоловік. Підходьте з проханням обов’язково з посмішкою, просите ненав’язливо. Відмови ви ніколи не отримаєте. Побачити в ваших очах подяка — величезне щастя для молодої людини.

Виконуючи ваше прохання, чоловік відчуває свою затребуваність, мужність. Він пробуджується до вас інтересом. Далі у нього може прокинутися бажання стати і захисником вас, і добувачем. Він навіть може попросити ваш номер телефону або зустріч з вами ще раз.

Відповідайте на флірт

Відповідайте на грайливі зауваження молодих людей, не соромтеся. Це їм подобається. Збентеження і незручності бути не повинно. Незначний флірт не означає, що відносини треба продовжувати. Але при бажанні справити враження на чоловіка можна навіть розслабитися і для розваги пококетувати.

Але зовсім не обов’язково відповідати на флірт. Іноді краще показати недоступність, що також чоловіка може збентежити. А це лише сильніше притягне його, а не відштовхне від вас.

Відповідайте на погляди чоловіків

Якщо молода людина намагається привернути вашу увагу поглядом, то можна і не відповідати взаємністю. Але як дружелюбності можна погляд трохи і затримати, а потім відвернутися. Він зрозуміє, що його помітили і не відкинули. Чоловіки дуже високо цінують здатність жінки визнати їх увагу з першого погляду. Це піднімає їм гарний настрій на весь наступний день.

Зовсім скоро наступають довгоочікувані новорічні свята. Подумайте заздалегідь про подарунок для коханої. Гарний перстень з рубіном — це досить оригінальний подарунок для Вашої половинки.



Як привернути увагу чоловіка

Чоловіки і жінки — істоти вкрай протилежні, з одного боку, і неймовірно схожі, з іншого. Чоловіки сильні фізично, жінки — психологічно, чоловіки вважають за краще приховувати свої почуття, жінки ж, навпаки, завжди демонструють свої емоції. Насправді взаємини статей — це чисто психологічні моменти. Однак, серед нас дуже мало професійних психологів, тому оцінити на сто відсотків…

Правильні вчинки розумних жінок

З дитинства чоловікам говорять про те, що вони повинні бути сильними і сміливими, що вони повинні приймати рішення і робити вчинки. Все це добре і правильно, але тільки все забувають про те, що всім чоловічим рішень і вчинків потрібно схвалення і похвала. А ще, що чоловіки можуть дозволити собі бути втомленими і нездатними на вчинки….

Уроки спокушання чоловіків

Кожна жінка прагне бути для свого чоловіка найбажанішою і спокусливою. В першу чергу будь-яка дівчина повинна ретельно стежити за своєю зовнішністю, красиво і зі смаком одягатися. Особливу увагу потрібно приділити і вибору якісного та спокусливого нижньої білизни, перед яким ваш обранець не зможе встояти. Як правило, представниці слабкої статі приділяють особливу увагу своїй зовнішності лише,…