Головна сторінка Контакти Усі записи

Який пилосос вибрати для будинку?

Який пилосос вибрати для будинку?

До вибору побутової техніки потрібно ставитися з усією відповідальністю, адже якісний холодильник, мікрохвильова піч або пилосос прослужить довгі роки. Тим більше пилосос — це засіб, яким ми робимо нашу квартиру чистіше. Купивши дійсно зручний пристрій, напхане за потрібне набором функцій, Ви обов’язково відчуєте що прибирання в квартирі може приносити задоволення.

Як вибрати пилосос для дому

Найважливішим критерієм при виборі пилососа є якість прибирання. При покупці пилососа, пересічний покупець може зіткнуться з тим, що на прилавках магазинів, пилососів дуже багато і вони можуть кардинально відрізняться як за принципом роботи, так і за вартістю.

Який вибрати? Для сухого прибирання, для вологого прибирання, з мішком для збору пилу або без нього. Яка повинна бути потужність всмоктування?

Пилососи з мішками для збору пилу

Такі пилососи доступні за ціною і практичні в зручності його використання. Мішки для таких пилососів бувають паперові (одноразові) і тканинні (багаторазові). Паперові мішечки дуже зручні у використанні: коли він наповниться, можна просто дістати його і викинути, немає ніякого контакту з пилом. Основним недоліком таких мішків є їх властивість закінчуватися і доводиться йти в магазин і купувати нові. Тканинні мішки більш довговічні, коли мішок повний, його просто можна витрусити і він знову готовий до роботи, але неприємність в тому, що доводиться контактувати з пилом. Але зате тканинні мішки дуже довговічні.

Пилососи без мішка для збору пилу

У таких пилососах застосовується «циклонний принцип»: повітря з пилом втягується в пилосос, частинки сміття під дією відцентрової сили відкидаються до стінок конуса, які після скупчуються в контейнері-пилесборнике. Після прибирання контейнер виймається і промивається. Недоліки такого типу пилососів — контакт з пилом і сміттям під час спустошення пилозбірника, а також висока ціна.

Миючі пилососи

У таких пилососів є маса переваг. З їх допомогою можна вимити підлогу і вікна, почистити засмітилася раковину або ванну, можлива навіть ароматизація приміщення. У миючих пилососів дуже висока ефективність прибирання. Але, на жаль, є і недоліки: висока вартість, неможливість прибирання килимів з великим ворсом і паркету, великі масогабаритні характеристики, після кожного використання такий пилосос необхідно розібрати і просушити.

Пилососи з водяними фільтрами (аквафільтр)

Плюсом таких пилососів є постійна потужність всмоктування. Важливим є і те, що можна з легкістю видалити накопичену пил, просто вилити брудну воду в каналізацію після кожного прибирання. Існують також комбіновані моделі пилососів, в яких можна використовувати і мішки для збору пилу і аквафильтр. Основним недоліком такого пилососа є обов’язкова чистка аквафільтра після кожного прибирання.

Потужність всмоктування

Дуже важливим критерієм при виборі пилососа є — потужність всмоктування. Чим вона вища, тим вище ефективність прибирання. Потрібно відрізняти потужність всмоктування і потужність споживання. Пилосос з потужністю всмоктування 300-350 Вт впорається з прибиранням плитки, паркету, лінолеуму, килимів з невеликим ворсом. Для прибирання шерсті тварин або килимів з довгим ворсом буде потрібно пилосос потужністю 350-500 Вт.

Показником високого класу пилососа є невелика споживана потужність, але висока потужність всмоктування!

Вдалих покупок!Як чистити диван?

У статті даються рекомендації по догляду за меблевою тканиною. Описуються способи усунення всіляких забруднень, таких як віск свічки, жувальна гумка, кава і шоколад, фруктовий сік, пиво, джем, кров і чорнило, безалкогольні напої, вино червоне і вино біле. Вказані заходи по зняттю статичної напруги. Чистка тканин Тканина чиститься м’якою щіткою або губкою. Можна мити слабким мильним…

Як позбавиться від навали домашніх мурах?

Досить часто зустрічається такий на перший погляд незвичайне питання: «Як позбутися від навали домашніх мурах?» Як би ми позитивно ставилися до цих корисних комах, мурашок, але сусідство з ними в одному будинку або квартирі позитивних емоцій не несе і ми задаємо собі питання: «Як позбутися від цих непрошених гостей?» Мурахи, як правило, роблять набіги на…

Як правильно вибирати постільну білизну

Кожен знає про те, як важливий для організму здоровий сон. Але при цьому мало хто з нас замислюється про те, як зробити його максимально приємним. Наприклад, не всі вміють правильно підбирати постільну білизну, від якого безпосередньо залежить комфортність сну. Завдяки нижченаведений радам, Ви дізнаєтеся, на що в першу чергу треба звернути свою увагу вибираючи постільну…