Головна сторінка Контакти Усі записи

Який вибрати тест на вагітність?

Який вибрати тест на вагітність?

Тести на вагітність — найпоширеніший вид домашньої діагностики. І від точності його результату, часом, залежить вся наша подальша життя.

Як же зорієнтуватися в різноманітті тестів на полицях аптек? Чому одні тести стоять 10рублей, а інші в десятки разів дорожче?

Починаючи з перших днів вагітності, відбувається вироблення в організмі майбутньої матері спеціального гормону — хоріонічного гонадотропіну. Через кілька днів концентрація його в сечі досягає рівня, який вловлюється тестом. Який вибрати тест на вагітність?

Всі представлені в продажу тести, по чутливості, підрозділяються на 5 видів: 10; 20; 25; 50; 100 МО. Чувствітельность — це кількість гормону в сечі, при якій тест дає позитивний результат. Тобто найбільш чутливими є тести з позначкою 10 МО, а найменш чутливими — 100МЕ.

Тести з чутливістю 50; 100 МО випускаються у вигляді тест-смужок. Вони являють собою паперовий прямокутник, просочений спеціальною речовиною, що змінює колір під дією гормону вагітності. Для діагностики може використовуватися тільки перша ранкова сеча. Вартість таких тестів коливається від 7 до 70 гривень. Часто можуть давати помилково негативні або неясний результат у вигляді розмитих смужок. Ці види тестів заборонені в європейських країнах для використання підлітками, так як їх застосування веде до запізнілої діагностики вагітності.

Тести з чутливістю 10 МО, 20МЕ, як правило, є планшетними. Вони більш прості і зручні у використанні: не вимагають ємності для збору сечі, або мають спеціальну піпетку для нанесення її на тест. Можуть застосовуватися в будь-який час доби. Можливо, використання за 3 дні до початку передбачуваної менструації. З недоліків — можливі хибнопозитивні результати і висока вартість від 250 до 850 гривень.

Оптимальним вибором є тести з чутливістю 25 МО, застосовувати їх варто з першого дня затримки, навіть якщо на упаковці написано інше. Вартість таких тестів коливається від 80 до 300 гривень і обумовлена ​​формою випуску: тест-смужка або планшет.

Отже, основні правила при виборі тесту на вагітність:

  • Зверніть увагу на його чутливість, вона обов’язково вказується виробником на упаковці.
  • Тести з чутливістю 25 МО, 50МЕ і 100 МО можна використовувати не раніше першого дня затримки.
  • Якщо хочете отримати результат, не чекаючи наступного ранку, віддайте перевагу планшетний тест з чутливістю 10МЕ або 20 МО.
  • Вибирайте планшетні тести, які не потребують збору сечі, якщо плануєте проводити тест поза домом.
  • Важливо пам’ятати, що позитивний результат, який показують тести на вагітність не виключає розвиток позаматкової вагітності, а це вельми небезпечний стан, що вимагає негайної консультації фахівця і лікування в умовах стаціонару.

    Якщо обраний вами тест на вагітність показав позитивний результат, то Вам слід звернутися за консультацією лікаря і приймати поздоровлення від близьких. Не варто також забувати про психологічну підготовку до пологів, так як народження дитини, особливо в перший раз, це завжди великий стрес для організму і правильно підготуватися до них потрібно не тільки фізично, а й морально.    Вагітність і сон

    Загальновідомим є той факт, що приблизно третину свого життя у людини проходить уві сні. Це об’єктивно необхідно, щоб відновити сили організму. Наука, що вивчає людський сон і можливі його порушення, сомнологія, ставати все більш і більш популярною. Одним з важливих її напрямків — це вивчення сну під час вагітності, його можливі порушення і ступінь їх…

    Відродження допологового бандажа

    Бандажем називається спеціальна еластична стрічка, яка виконує функцію підтримки живота, яка сприяє правильному положенню плода в матці, допоможе правильно розподілити навантаження на хребет, запобігає появі больових відчуттів в спині і розтяжок. Найбільш поширеними варіантами бандажів є: Труси-бандаж, зі спеціальною підтримуючої вставкою під животом і на спині; Бандаж-пояс, який одягається під одяг і у якого, можна…

    Як залишитися красивою під час вагітності?

    Як же доглядати за собою, якщо знаходишся в цікавому положенні? Адже в цей час в організмі жінки відбуваються серйозні зміни. І щоб з цим впоратися, треба спати досхочу і частіше відпочивати. А також потрібно обов’язково зволожувати постійно розтягується шкіру препаратами, які містять рослинні екстракти. Буде ще краще, якщо ви скористаєтеся кремом від розтяжок на грудях…