Головна сторінка Контакти Усі записи

Заміна фітнесу та дієті: заняття сексом для схуднення

Заміна фітнесу та дієті: заняття сексом для схуднення

Проблема скидання зайвих кілограмів хвилює багатьох жінок. Якщо чоловіки досить байдуже, а деякі навіть з гордістю, відносяться до з’явився черевця, то для слабкої статі такий стан справ можна порівняти з всесвітньою катастрофою.

Виявивши неприємний для себе факт, жінки починають пускатися в виснажливі організм дієти або до знемоги крутять педалі велотренажерів. Фітнес-клуби та бігові доріжки також стають основним місцем проведення дозвілля. Але рано чи пізно, потрібно бути відвертим, кожної людини наздоганяє лінь. Або ж інший варіант: абсолютно пропадає ентузіазм, тому як «злі» кілограми після нудної дієти або тривалих тренувань повертаються на своє місце зі швидкістю звуку. Від такого дійсно можуть опуститися руки.

Однак наука не стоїть на місці, і питань схуднення приділяють дуже багато часу вчені та лікарі, які курирують різні напрямки. Серед вчених мужів вже давно побутує думка, що одним з кращих помічників у вирішенні проблеми схуднення є активний секс. Калорії під час занять сексом спалюються навіть в більшій кількості, ніж при виконанні гімнастичних вправ або виконання фізичної роботи. До слова сказати, за годину фізичної праці в організмі спалюється близько трьохсот кілокалорій. У той же час секс допомагає спалити всі чотириста кілокалорій.

Очевидна на перший погляд різниця може надихнути багатьох, але є одна серйозна перешкода. Німецькі вчені підрахували, що скинути чотири-п’ять кілограм зайвої ваги можливо лише в тому випадку, якщо займатися сексом по п’ять разів на тиждень тривалістю близько півтори години кожен раз. Якщо коханий чоловік або молода людина витримає такий пресинг, то, в такому випадку, дамам і карти в руки.

Перед тим, як приступити до позбавлення від зайвих кілограмів, потрібно врахувати деякі нюанси. На думку вчених, ліжко і горизонтальні пози для занять сексом є найменш ефективними. Тому рекомендується на час забути про них зовсім, і напружити фантазію, оскільки найкраще займатися сексом в вертикальному положенні. Тут уже все залежить від пари і її вміння розкріпачуватися під час сексу. Якщо з цим все в порядку, тоді потрібно подумати, яка саме частина тіла найбільш страждає від надлишку жиру або втратила свої форми. Накачування м’язів грудей потребує прийняття колінно-ліктьовий пози, яка найбільш підходить в даній ситуації. У боротьбі з лютим ворогом на сідницях, оптимальною буде поза наїзниці. При цьому не можна забувати, що чим активніше працювати м’язами сідниць, тим ефективніше буде результат.

В якості підмоги для секс-фітнесу можна запропонувати збільшити раціон, в якому міститься молочна кислота. Даний тип кислот безпосередньо пов’язаний з роботою м’язової маси людини. При її розщепленні в організмі, утворюється дві групи іонів: лактату і водню. Лактат є джерелом енергії для м’язів.Чи довго чоловіки можуть жити без сексу?

Як приємно влаштувати романтичний вечір, який плавно перетікає в романтичну ніч. Але бувають в житті періоди, коли немає поруч представниці прекрасної статі. Як же довго чоловіки можуть прожити без сексу? Адже жінки через свою фізіології можу прожити без цього набагато довше, ніж сильна половина людства. У чоловіків терпіння закінчується по закінченню трьох-чотирьох тижнів. А ось…

Дванадцять законів ідеального сексу

При строгому дотриманні цих законів ви зробите своє інтимне життя незабутньою. Займатися любов’ю потрібно тоді, коли ви впевнені, що хочете задовольнити свої сексуальні потреби. Недоцільно займатися сексом тільки тому, що всі люди це роблять. Дуже багато залежить від запаху тіла. Неспроста в Стародавньому Єгипті жінки намазували тіла пахощами, а ложе обкурюють спеціальними ароматичними смолами. За…

Любовні ігри для партнерів

Секс буває різний: нудний, захоплюючий, розслабляючий, повільний, чуйний, ніжний, пристрасний. Більшість сучасних людей хочуть спробувати щось нове, щоб урізноманітнити своє інтимне життя. Познайомившись з сексуальною технікою, ви зможете вибрати з них щось для себе. Відкриті, незакомплексовані пари навряд чи коли-небудь занудьгують. Якщо ви завжди займалися сексом виключно в традиційній місіонерській позі, ви повинні поміняти позицію…