Головна сторінка Контакти Усі записи

Заміж за іноземця? Вивчи його менталітет!

Заміж за іноземця? Вивчи його менталітет!

Менталітет народу — це його культурний код, пам’ять історії та загальна психологія. Таке явище, як менталітет заховано в глибинах несвідомого. Багато в чому наші вчинки продиктовані ментальністю. У кожного народу є найбільш яскраві риси характеру. До чого потрібно бути готовою, якщо ваш обранець іноземець? Скрізь є свої особливості. Розглянемо на прикладах:

ІТАЛІЯ

Чи знайомий вам такий термін, як «мамізм»? Його придумали психологи, але в обивательської життя частіше говорять «мамин синочок». Так ось італійців прийнято вважати такими. Нерідко вже давно подорослішали і переступили третій десяток італійці, продовжують жити зі своїми матерями. В Італії культ матері, матерів в цій країні прийнято шанувати, сини вкрай шанобливо ставляться до думки старшого покоління. Так що шлях до серця італійського чоловіка лежить через його маму. Постарайтеся налагодити з нею добрі стосунки. Можливо за нею буде останнє слово.
Італійці народ емоційний і пристрасно влюблива, нерідкі випадки, коли чоловік може з однаковою запалом крутити романи з кількома жінками одночасно. Але не варто засмучуватися, один раз вибравши собі супутницю в житті, як правило, італійські мачо стають статечними чоловіками.

На розлучення італійці вирішуються вкрай неохоче, можливо з прагматичних цілей, адже шлюборозлучний процес в Італії триває три роки, а аліменти суд зобов’яже платити не тільки дітям, а й колишнім дружинам до тих пір, поки вона не одружиться повторно.

Вирушаючи на канікули до Італії, пам’ятайте про те, що кожен день дарує Вам можливість знайти чоловіка, тому Ви просто зобов’язані завжди виглядати надзвичайно! Заздалегідь сплануйте свій відпочинок, подумайте, які місця найкраще відвідати.

ФРАНЦІЯ

Всі французи щирі патріоти своєї країни, культури та спадщини. Ось чому вони з таким небажанням беруться за вивчення міжнародного англійської мови. Пересічний француз вважатиме себе вище цього. В очах чоловіка ви придбаєте повагу, якщо французька історія буде для вас непустою звуком, а згодом вам доведеться вивчити мову Бальзака, навіть якщо в період залицянь ви розмовляли англійською.

У сімейному житті фінансами прийнято розпоряджатися жінці. Завдання чоловіка — заробляти гроші, жіноча завдання — грамотне розпорядження ресурсами. Тому в ресторані офіціант покладе рахунок поруч з жінкою, якщо ж він бачить, що найімовірніше ви коханці, то рахунок виявиться поруч з чоловіком.

Французи великі гурмани, вони годинами можуть смакувати подробиці приготування того чи іншого блюда, як правило чоловіки цієї країни люблять і вміють готувати. Тому кухня у французькій родині — привілей не тільки жінки.

НІМЕЧЧИНА

Національна риса німців це їх педантичність. Люди порядку, німці, цінують організованість і в усьому дотримуються правил та інструкцій. Німецький чоловік навряд чи зрозуміє, якщо дружина буде неохайна в сімейному побуті і марнотратна в питаннях фінансів. Зате ви ніколи не опинитеся в ситуації, коли до зарплати вам доведеться просити виручки у друзів і знайомих. Умінням вибудовувати своє життя відповідно до плану, німці стягнули собі славу найстабільнішою країни.

В емоційній сфері німці великі конформісти, на відміну від темпераментних італійців, вони не люблять з’ясування стосунків. Швидше за все німець буде прагнути до компромісу і довірчого діалогу.

Німця навряд чи захопить мила і поверхнева хохотушка. Їх ідеал — це жінка з інтелектом, вміє підтримати розмову на будь-яку тему.

США

Ментальність американця не дозволяє йому бути песимістом. Песимізм в американській культурі не прийнято. На людях Ваш обранець завжди буде триматися дружелюбно, на його обличчі буде сяяти знаменита білозуба посмішка, а на питання про його справах він незмінно відповість, що справи його йдуть вище всяких похвал. Спільний побут увазі, що всі фінансові витрати ви будете нести навпіл. Фемінізованих жінок з ранніх років виховують в дусі рівності, а іноді і в дусі суперництва з чоловіком. Тому навряд чи американський чоловік буде ставитися до жінки, як до слабкого створення. Швидше це будуть партнерські відносини, що називається 50 на 50.

Загальнонаціональна ідея жителів Нового світла-це «американська мрія». Як правило в поняття про американську мрію входять прості сімейні цінності, такі як діти, будинок, що стоїть на своїй землі, збудований на свої гроші, спланований відпочинок, місткий мінівен і вірний друг людини-пес.

ЯПОНІЯ

Азіатські чоловіки далекі від фемінізована Європи, їх культура патріархальна. Тому саме чоловікові будуть делеговані обов’язки за змістом сім’ї. Однак є і цікаві нюанси, якщо на батьківщині жителя Висхідного Сонця ви вирушите в общепит, то першим замовлення прийматимуть у сильної половини, очевидно, що і їжу чоловікові принесуть не у другу чергу..

Японці трудоголіки в крайньому ступені, тільки у них існує такий термін як «кароші», що перекладається як смерть від «переутружденія». Більше половини японців не отгулівают свою законну відпустку в повній мірі. Жінка, яка чекає свого коханого вдома, повинна бути готова до того, що благовірний часто приходитиме ближче до півночі, затримуючись на роботі. Нерідко і після робочого дня японці проводять час зі своїми колегами за кухликом чогось, обговорюючи робочі моменти минулого дня.

Багато шлюби в Японії (близько 30%) по нинішню пору створюються в результаті оглядин батьків. Якщо ви запрошені пообідати або повечеряти в колі японських родичів, то важливо пам’ятати, що з етикету ви кілька разів за трапезою повинні повторитися, що страви дивовижні. В іншому випадку вас вважатимуть погано вихованим.

СХІД

Схід, як відомо, справа тонка. Ісламський і слов’янський менталітет — два різних культурно-історичних світу. Нерідко буває, коли дві культури-антиподи, зіткнувшись на одній орбіті, так і не стають єдиним цілим.

Якщо ваше бажання створити сім’ю з мусульманином міцне і свідоме, поряд з можливою життєвої притиранням, ви отримаєте відповідального сім’янина, надійного чоловіка і батька. Релігійність якого, не дозволить йому стає адюльтером, нешанобливо звертатися з дружиною, вживати спиртне і не виконувати свої основні чоловічі обов’язки. Керуючись голосом розуму, добре розуміючи плюси і мінуси подібного шлюбу, жінка може знайти сімейне благополуччя.

Прекрасній половині людства, як натурі романтичної та мрійливої, важливо пам’ятати, що вирушаючи на пошуку принца за бугром, не зайве було б дізнатися культуру в якій ріс ваш потенційний чоловік.

Існує притча про жителів двох країн, в одній з яких люди завжди носять окуляри зеленого кольору, коли як в інший окуляри незмінно червоні. І зустрічаючись один з одним у жителів не виходить знайти один погляд на речі. Кожен бачить світ у своєму кольорі. Єдиний вихід — розпрощатися зі своїми окулярами обом.Що чоловікам не подобається в жінках

Дуже часто в житті виходить так, що красива і вже прагне створити сім’ю жінка, не може вийти заміж. Шанувальників багато, але руку і серце ніхто з них не пропонує. А подружка-поганенька вже давно щаслива в сімейному житті, виховує дітей. Як же так виходить? Можливо, справа в долі або в чомусь іншому? Справа в чоловіках. Вони…

Як розпізнати альфонса

Літо. Море. Спека. На пляжі величезна кількість красивих, струнких і засмаглих людей. Але особливо виділяються з усієї маси молоді чоловіки в супроводі жінок бальзаківського віку. Так розважаються багаті дами третього віку. Але багато жінок думають не про розвазі під час відпустки, а про сильному і самодостатньому чоловікові, з яким можна довіритися, не побоюючись потрапити в…

Які питання можна задавати чоловікам?

Жінки, звичайно ж, розумні створіння і ніхто в цьому не повинен сумніватися, але найчастіше ми задаємо дурні питання своєї другої половини. Соціальні дослідження, проведені з цього приводу, виявили основні питання, які чоловіки вважають недоречними і взагалі не хочуть на них відповідати. Адже давно відомо, що чоловіче мислення кардинально відрізняється від жіночої, тому що задаються нами…