Головна сторінка Контакти Усі записи

Зимовий одяг для новонароджених

Зимовий одяг для новонароджених

Напередодні зимових холодів перед мамами новонароджених діток постає питання про те, які теплі речі необхідно придбати і що віддати перевагу. Зимові речі для самих маленьких повинні бути не тільки теплими і красивими, але і максимально зручними, адже часом дуже непросто надіти комбінезон або штанці на голосно кричущого малюка.

На ринку сьогодні можна знайти велику кількість варіантів зимового одягу, і щоб зробити вибір на користь тієї або іншої моделі, слід врахувати всі її переваги і недоліки.

Перший варіант — Конверт. Така зручна річ як конверт дозволяє досить зручно і швидко зібрати малюка на прогулянку. Дитині в ньому тепло і комфортно. Однак купуючи конверт, майте на увазі, що на наступну зиму дитина вже буде ходити, і цей варіант буде не актуальний.

Другий варіант — Комбінезон-трансформер. Комбінезон декількома легкими рухами перетворюється в конверт. Дуже зручно організована система замків та кнопок, за допомогою якої можна вибрати той варіант, який необхідний на поточний момент. Правильно підібраного комбінезона цілком вистачить на 2 зими. Зазвичай в комплекті з таким комбінезоном — трансформером йдуть рукавички і пінетки, які парою кнопок кріпляться до основного виробу.

Третій варіант — це Комплект, що складається з декількох виробів. Найчастіше в такі комплекти входять куртка — трансформер (з неї можна зробити конверт), штани або напівкомбінезон. Ось цей комплект точно можна буде використовувати дві зими. Відмінний варіант для ощадливих і практичних батьків.

Зручна дитячий одяг оптом зараз доступна в інтернет-магазинах, де можна заощадити не тільки гроші, але і свого часу. адже Вам не доведеться стояти у величезних чергах.

При виборі зимового одягу особливу увагу слід звернути на утеплювач. Найпопулярнішими видами утеплювача сьогодні є тінсулейт, синтепон і натуральна шерсть (наприклад, меринос).

Тинсулейт — це новий вид утеплювача, який відмінно підходить для теплих дитячих речей, так як вважається одним з найкращих на даний момент. За своїми властивостями теплосберегающим тінсулейт прирівнюється до пуху. Одяг на такому утеплювачі коштує недешево.

Файберскін, холлофайбер, файбертек, ізософт — це утеплювачі нового покоління, що відносяться до категорії синтетичних. Одяг з файбертек або холлофайбером коштує не дуже дорого, і при цьому здатна витримати морози до -25 ° градусів.

Одяг на утеплювачі з натуральної вовни має єдиний недолік — вона важить набагато більше, ніж аналогічні речі на синтетичних утеплювачах. Однак якщо ви купуєте речі для новонародженого немовляти, який під час прогулянок лежить в колясці, то вага одягу не повинен вас турбувати.Що купити для новонародженого

Багато майбутніх мам задаються питанням: що потрібно купити до народження малюка? Зустріти нового члена сім’ї хочеться вже добре підготовленими. Крім дитячого одягу і пелюшок, є ще багато необхідних речей, які треба придбати заздалегідь. Ліжечко Для початку вам треба визначитися, скільки місця в кімнаті ви виділяєте для дитячого ліжечка, і яку суму ви готові на неї…

Який існує одяг для новонародженого

Видів дитячого трикотажу зараз багато. Майбутній мамі не завжди просто зорієнтуватися у всьому різноманітті. Ще складніше — визначити, що буде зручно, а що ні для немовляти. Полузнкі Це те, що приходить на думку в першу чергу, коли мова заходить про одяг для новонародженого. Але і повзунки, і сорочечки бувають різні. Повзунки на поясі з гумкою…

Різноманітне дитяче харчування. Що це означає?

З 6 місяців більшість дітей починають їсти не тільки материнське молоко. З цього моменту молоді мами замислюються: як забезпечити дитині різноманітне харчування? Що таке — різноманітне харчування Багато батьків не зовсім чітко уявляють собі, в цьому має полягають різноманітність харчування дитини. У сучасному суспільстві під різноманітністю часто розуміють велику кількість різних продуктів на столі. Синонімом…