Головна сторінка Контакти Усі записи

Знайдіть альтернативу антибіотикам

Знайдіть альтернативу антибіотикам

Традиційна медицина в даний час прагне лікувати будь-які хронічні і гострі захворювання антибіотиками. «Якщо лікар виписує, значить потрібно пити!» — думає слухняний пацієнт, який бажає вилікуватися. Але що це за ліки і нешкідливі вони?

Хороші і погані мікроорганізми

«Анти» — означає «проти», а «біотик» — живий організм, біологічна істота. Виходить, що такий препарат вбиває мікроорганізми. Завдання лікаря — вилікувати хворого. На жаль, більшість районних терапевтів при бронхіті виписують саме антибіотики, щоб знищити в організмі хворого, наприклад, золотистого стафілокока. Можливо, доктор в курсі, що виписане їм ліки знищить не тільки шкідливу бактерію, але і корисні мікроорганізми.

Антибіотики слід пити більше 5-7 днів. Далі організм повинен відновлюватися. Грамотний медик, якщо він бачить сенс лікування тільки антибіотиками, призначить додаткові препарати, що підтримують корисну флору і запобігають ускладнення.

Порада! Якщо доктор виписує вам антибіотик, то попросіть, щоб він прописав і відновлюють ліки. Якщо він цього не зробить, відмовтеся від антибіотиків зовсім!

Зараз також є новітні засоби — бактеріофаги.

Наслідки прийому

Безумовно, антибіотик чудово бореться з інфекцією, якщо він підібраний правильно. Навіть якщо лікар призначив і інші ліки, що підтримують організм, наслідків все одно не уникнути. Що ж відбувається?

Імунітет знижується з тієї причини, що знищені корисні бактерії в кишечнику. Саме вони є «будівельниками» здоров’я людини. А імунітет відновити дуже складно, потрібні на це роки. Є і ще одна небезпека: знижений імунітет в організмі не здатний боротися з цілою армією шкідливих мікроорганізмів, грибків, паразитів. Людина часто хворіє на застуди, потім додаються хронічні хвороби.

Чи є альтернатива?

Матушка — природа створила безліч способів боротьби з різними недугами: трави, хвоя, морська вода і просто свіже повітря. Можна скористатися і фармацевтичними препаратами, що не вбивають мікрофлору. Зверніться до грамотного лікаря, лікуючого людей щадними і ефективними методами.

В цілому, якщо почати правильно лікуватися при перших симптомах, то розвиток захворювання можна уникнути. А ще краще — проводити профілактику здоровим способом життя, натуральною їжею і регулярними прогулянками на природі.Як прокидатися вранці самостійно без шкоди для здоров’я?

Що може бути гірше сигналу будильника щоранку? Це маленьке безсердечна «механічне чудовисько» наполегливо будить щоранку і не дає виспатися великій кількості людей в світі. Дуже мало людей, які Прокидаються самостійно без допомоги будильника. Виявляється прокидатися від дзвінка будильника не зовсім правильно і може завдати шкоди здоров’ю людини. Як завжди, американські вчені провели дослідження і прийшли…

Способи боротьби з безсонням

Кожен, напевно, стикався з проблемою, коли крутишся з боку на бік, при цьому відрізок часу, відведений на сон, стає менше і менше, а ви ще не стулив очей. Наступні кілька порад можливо допоможуть вам усунути цю проблему. Почнемо з «дідівського» методу, перерахунок овець, баранів… Можливо цей спосіб дійсно хороший, раз про нього стільки розмов, але…

Здоровий сон чи ні безсонню!

З віком спокійний і безтурботний сон дуже часто змінюється болісної безсонням. Ніч здається вічністю. Але ж вранці ще на роботу треба йти! Пити снодійне щодня теж не можна, та й після 50 дуже шкідливо. Дотримуючись нижче наведені поради можна позбутися від безсоння і зробити сон більш здоровим. Найважливішим моментом є правильний розпорядок дня. Лягати спати…