Головна сторінка Контакти Усі записи

Знеболювання пологів

Знеболювання пологів

Народження малюка це дуже складний процес, він вимагає уваги і відповідальності до кожного етапу. Для того щоб пологи пройшли успішно, майбутній мамі необхідно впоратися з почуттям страху, вона повинна бути впевнена що сильного болю вона не відчує.

З точки зору медицини біль підрозділяється на два види: помилкова (вона спровокована страхом) і справжня (викликана порушеннями в процесі пологів). Застосування анестезії і ліків можливо, коли мова йде про випадки серйозної патології, і без знеболення обійтися не можна. Якщо пологи проходять нормально, то лікарі рекомендують використовувати фізичні методи боротьби зі страхом і відчуттям болю.

Будь-який з методів знеболення може застосовуватися тільки з вашої згоди. Анестезіолог повинен розповісти вам про наслідки препарату і його дії. Тому при виборі пологового будинку потрібно познайомитися і поговорити не тільки з лікарем, який буде приймати у вас пологи, але з лікарем — анестезіологом.

Промедол

Ін’єкції промедолу роблять в стегно або сідниці. Він надає не сильне знеболююче дію, тому іноді його застосовують в поєднання, наприклад, з але — шпой. Препарат починає діяти через 20 хвилин після уколу і ефективний протягом двох — чотирьох годин.

Інгаляції закисом азоту з киснем

Така суміш добре приглушує біль але, не усуває її повністю, можливо сплутаність свідомості і стан ейфорії. Суміш застосовують в кінці першого періоду пологів. Суміш може знизити тонусу м’язів і викликати у малюка сонливість, але не турбуйтеся з цього приводу.

Коли біль буде посилюватися, вагітна бере маску і вдихає знеболюючу суміш. Ви самі можете регулювати, скільки газу буде надходити в маску. Не потрібно дихати в маску весь час, так як може статися передозування. Якщо це відбудеться ви не зможете зосередитися і правильно виконати всі команди акушерки.

Епідуральна анестезія

Даний метод може застосовуватися після того як сутички стали регулярними. Сутички йтимуть з тією ж силою, але відчувати болю ви не будете. Можливо зниження артеріального тиску, але не турбуйтеся, препарат ніяк не впливає на самопочуття малюка.

Анестезіолог вводить катетер в епідуральний простір. Через нього проходить знеболюючі препарати, вони діють на нерви, які йде до ніг, матці і животу. Препарат анестезіолог буде вводити вам кожні півтора або дві години.

Якщо довгий час у вас буде відсутній бажання тужитися, то вводять препарати, які стимулюють скорочення матки.

На замітку!

В особливих випадках в перший період родом може застосовуватися такі методи знеболювання, як черезшкірна електроакупуктура і електроаналезія Ефективність досягається за допомогою електромагнітних імпульсів.

Коли діти стають старше, батьки замислюються про те, як спланувати свій відпочинок і дозвілля дітей. Відмінним варіантом може стати спільний похід в театр або цирк. Купити квитки в цирк на Кольоровому бульварі зараз можна не виходячи з дому. Це дозволяє вибрати хороші місця і забронювати їх в короткі терміни.Речі, які знадобляться в пологовому будинку молодим батькам

Кожен з нас знає, що немає нічого кращого і дорожче у кожної мами, ніж її дітки. Адже ми так довго їх чекаємо і плануємо першу зустріч з ними. Все це дуже зворушливо і чудово. Але багато майбутні матусі дуже переживають про те, щоб йдучи до пологового будинку, нічого не забути. Адже кожен предмет нам може…

Щоденник вагітності. Для чого він потрібен і як його вести?

Вагітність — це дивовижний процес. У різні періоди виношування дитини, протягом усіх 9 місяців, ви спостерігаєте і переживаєте зміни в своєму організмі. Перші ознаки вагітності, дата прийомів і консультації у лікаря, почала токсикозу, перші ворушіння плода, зміни ваги і ін. — все це буде відбуватися з вами і буде здаватися, що запам’ятайте ці події назавжди….

Хибна вагітність

Більшість жінок мріють мати свою дитину, через те що подібне закладено в них генним шляхом. Хтось здійснює свою мрію, а деякі в силу певних обставин не можуть, часом навіть не хочуть домагатися своєї мети. Незважаючи ні на що, основна маса жінок пестить надію про майбутньої вагітності. Можливостей народити або взяти на виховання дитину багато, але…